Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehetek? 2 napja...

Vajon terhes lehetek? 2 napja csináltam egy tesztet este, nemjelent meg semmi csak kontroll csík, reggel amikor kiakartam dobni egy nagyon halvány csík jelent meg, most vettem mégegy ugyanolyan tesztet, m az viszont negatív lett. Vajon jön a baba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem:(, de nem lehetetlen... Mennyit késik a menszeszed? Én azért még biztos csinálnék más fajta tesztet reggeli első vizeletből, főleg ha nem jön meg.
2011. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
két napja este csináltam meg ma mégegyet, azon még semmi..még csak mensi előtt vagyok pár nappal, de a tüneteim megvannak...
2011. márc. 6. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs de nem hiszem rajta van, hogy mennyi idő elteltével érvénytelen a teszt.
2011. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ó, ha menszi előtt vagy, akkor még bármi lehetséges...

Türelem..

(Első)

2011. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
juvalab tesztet vettem. nem láttam a papírján mennyi idő mulva érvénytelen. nincs ráírva. de érzékenyek a melleim meg görcsöl a hasam, és émelygek néha, eddigi mensiim előtt nemvolt ilyen érzésem.
2011. márc. 6. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia.Na csináltál másikat?Drukkolok hogy sikerüljön.Apropó szeretnétek babát vagy csak becsúszott?Bocsi a kérdésért csak tudod vanak olyanok akik azt mondják kilyukadt a gumi.
2011. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megjelent rajta a piros csík megint csak később..ez a második halványan megjelent csík.. még csak szerdénkellene megjönnie.. nekem ez a 3. baba lenne, becsúszott és nem tudjuk hogyan tovább...szóval itt a dilemma
2011. márc. 6. 17:35
 8/12 A kérdező kommentje:
ja igen, mi spermaölö kupot használtunk
2011. márc. 6. 17:37
 9/12 A kérdező kommentje:
:( nem akarja a babát.... hát kezdődhet rosszabbik része..előre félek tőle
2011. márc. 6. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyival tudlak bíztatni, hogy nálunk az 5. baba csúszott be... 2 hete derült ki, és nagyon meglepődtünk. Szoptatok, védekeztünk, és ráadásul egy olyan betegségem is volt, ami elvileg terméketlenséget okoz. És mégis! De természetesen örülünk, és megtartjuk (annak ellenére, hogy a másik négy sem túl nagy még)! Én úgy gondolom, ha egy baba védekezés ellenére jön, akkor az nagyon élni akar! (Mielőtt valaki rossz szándékkal azt feltételezné, hogy biztos nem védekezünk megfelelően, elmondom, hogy eddigi gyermekeink mindig pont akkor jöttek, amikor terveztük, és amikor védekeztünk, sosem csúszott be, kivéve most.) Én azt tanácsolnám, tartsátok meg! Persze, ha tényleg van baba, de ezt pár nap múlva úgyis megtudod!
2011. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!