Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 2 nappal...

Peteérés előtt 2 nappal voltunk együtt, peteérés után 2 nappal most barnázás (ami eddig sosem volt) dokinál, illetve UH-n már jártam, minden rendben volt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mikorra nem várod? Nekem is pont ez a bajom csak nálam hónapok óta előfordul mindig mielőtt meg jönne 1 héttel orvosnál is voltam de ő sem tudott semmit mondani csak annyit hogy szedjek C-vitamint.
2013. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

16.-ra... nem várom..

Nálam még sosem volt ilyen,a normál,szintelen folyás az természetesen előfordult már de az sem mostanában.

Ez az,hogy mikor én dokinál voltam múlt hónapban akkor semmi ilyen nem volt,mivel babát szeretnénk,küldött el Uh-ra,hogy megnézzük minden rendben van-e hozzá,a válasz igen volt.

2013. ápr. 5. 10:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nálam ugyan ez a szitu ebben a hónapban, annyi különbséggel, hogy pé után 3-dik nap barnáztam. Jövő hónapban megyek dokihoz, akkor mindenképpen megemlítem neki, mert szerintem ez nem normális :(
2013. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Barátnőm azt mondta (ikrek anyukája),hogy az ilyen az lehet,ún. beágyazódási barnázás..

Erről mit gondoltok?

2013. ápr. 5. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:
beágyazódás lehet,van ilyen
2013. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Mit gondoltok korai lenne már most tesztelni?

Várjam inkább meg,hogy meg jön-e?

2013. ápr. 5. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beágyazódási vérzés max akkor lehet, ha nem középidőben volt pé, amúgy nagyon korai. Én hőmérőzök és tudom, hogy mikor volt és rá 3 napra barnáztam, szóval ez nálam kizárt, sajnos. :(
2013. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De a beagyazodasos verzes altalaban a beagyazodasi idoszak vege fele van, azaz a peteeres utan 10 nappal kb. Tulsagosan korai a peteeres utan 2 nappal, el sem kezdodik akkor meg fizikailag a beagyazodas folyamata. Valami mas lehet. Voltal dokinal, mit mondott? Ha mar a beagyazodas miatti barnazas lenne, ami keptelenseg, akkor a teszt is kimutatja a terhesseget. Nem stimmel, tul korai. Lehet a peteeres miatt van a barnazas. Vagy hormonproblemak, vervetellel meg lehet nezetni. Turelem, egy kis ido es kiderul:) Sok sikert!
2013. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Dokinál múlt hónapban voltam,de akkor szerintem ma telózok és kérek időpontot...

2013. ápr. 5. 11:48
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most 4.-én lesz peteérésem és most tegnap óta (tehát 6 nappal pé előtt) van ilyen barnás folt...

Aggódom,hogy mitől,mert eddig sosem volt (vagyis a múlt hónap kivételével).... :(

2013. ápr. 29. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!