Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáliban mennyi a várakozási...

Kaáliban mennyi a várakozási idő, az államilag finanszírozott lombikra?

Figyelt kérdés
Gondolom bejelentkezéstől is van várólista az első konzultációig. Az mennyi kb? És az első konzultáció után mennyi amíg megkezdődik a kezelés? Tudom, hogy ezalatt az idő alatt, kell megcsináltatni a vizsgálatokat.
2013. ápr. 6. 12:43
 1/5 sumergo ***** válasza:
Attól függ, konkrétan melyik intézetre gondolsz. Tapolcán nekünk onnantól, hogy kiderült mindenképp lombik lesz kb. 3 hónapot kellett várni. Az első konzultációra nem kellett 1 hónapot se várni. Aztán attól is függ, hogy találnak-e valami gondot, amit esetleg kezelni kell. Sok sikert!
2013. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pesten több hónap, attól függ, hogy az adott orvosnál mennyi a várólista. Ez nem kevés, legutóbb a két stimuláció között kb. 7-8 hónapot vártam, de lehet, hogy azóta már kevesebb.
2013. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2013. ápr. 6. 14:37
 4/5 sumergo ***** válasza:
??? Mi volt nem hasznos? Persze ha Pestre vonatkozik, akkor tényleg nem hasznos, de ez a kérdésben nem szerepelt!!!
2013. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én semmit nem csináltam! Sohasem szoktam felülbírálni egy választ sem, hogy hasznos volt e vagy nem.
2013. ápr. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!