Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minimális folyadék a duglasban...

Minimális folyadék a duglasban mit jelent?

Figyelt kérdés
ezt láta a nő dokim hűvelyi ultrahangon de közben azt is látta hogy tűszők voltak az egyik petefészekben.menses után voltam két napra uh-on.ez mit jelent?
2013. ápr. 6. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a kis medencédben kis folyadék van!
2013. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a Douglas üreg a medence legmélyebb pontja, és ovu után szokott ott kis mennyiségű folyadék összegyűlni, a kiszabadult petesejt után. Az, hogy ez a folyadék mensi után 2 napra mit jelent nem tudom, én eddig úgy tudtam, hogy csak ovu után van ott folyadék. Vagy korán volt ovud, vagy az én tudásom hiányos. Az orvostól nem kérdezted meg?
2013. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.azt mondta a doki hogy tegyek rá melegvizes palackot és ha nem mulik akor szegyek antibiotikumot.látot tűszöket is én meg gondoltam tesztelek másnap ovu teszttel és egy pár napig pozi volt erősődőtt majdnem minden nap.most nem értem ezt az egészet?
2013. ápr. 7. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál véletlen stimulálva? Mert nekem amikor túl stimuláltak akkor volt ilyenem, természetesen ovun kívül.
2013. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem voltam stimulálva.de szedek gravida vitamint és folsavat

.

2013. ápr. 8. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!