Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uh adatok. Irány dg. Grav...

Bubu18 kérdése:

Uh adatok. Irány dg. Grav susp. Uterus méret 7x4x3,5cm uterus helyzete anflexioban van. Endometrium vastagság 14 mm szabályos ovarium. Douglasban minimalis folyadék gravida extra ut susp. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szokásos vizelet vizsgálaton kiderült terhes vagyok.A nögyogyás meg vizsgalt mondta nem érzi a babát korai szakaszban vagyok.El mentem uh ra.ott nem találták a babát majd hüvelyi uh sem.csináltak béta hcg vérvételt ami 0.0 -4.0 és az enyém 311.0 lett. okt.28 mensiztem.de szerintem csak mult héten eshetem teherbe.

2012. dec. 11. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mondott semmit a doki? Mikor kell visszamenned?

A grav. susp. terhesség gyanúját jelenti.

A grav. extra ut susp. pedig méhen kívüli terhességnek a gyanúját...

2012. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha múlt héten estél volna teherbe, még be sem ágyazódott volna, tehát nem lenne ilyen hcg érték a véredben. Nagyon valószínű, hogy korábban fogant. Vagy még korai időszakban vagy, azért nem látszik, lehet méhen kívüli, esetleg elhalt terhesség. Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2012. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha múlt héten estél volna teherbe, akkor még nem lenne kimutatható vizeletből. A vérben mért hcg se alacsony, úgyhogy annál biztos idősebb a terhesség.


Mikorra rendelt vissza az orvos? Jövő héten már biztos többet látnak majd.

2012. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Ez volt hétfőn igy ra 2 napra kelll vissza menem.szerda ujra hc béta vérvétel.
2012. dec. 11. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy minen rendben legyen!!!

Megkerdezhetem, hogy tervzett baba lenne? Csakmert irtad, hogy egy vizelet vizsgalat soran derult ki. Akkor gondolom jol meglepodtel :)

De szeretnek en is mar igy meglepodni :)

Mindenkeppen irj, ha kiderult mi van.

2012. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokat vagyok fel fázva ezért mindig figyelik a vizeletem.Nagyon ugy éreztem meg betegszem. Nem terveztük. Nagyon meg lepödtem mondtam is hogy mi mi csoda.......Nem merek örülni mert uh sejol nem látcik....
2012. dec. 11. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Probalj meg megnyugodni, holnap tuti kiderul. Egy valamit azert meg mondj meg. Azt irtad okt 28-an mensiztel utoljara. Biztos nem irtad el?? Mert akkor mar elvileg 6+2 hetesnek kene lenned. Akkor mar tenyleg szokott latszodni legalabb egy pirinyo pont. Remelhetoleg csak keson fogant, es azert nem lattak. Milyen hosszuk a ciklusaid atlagosan?
2012. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Àprilisig szoptatam a fiamat.Ugy van hogy minden honapban pl.szeptember 20 betegetem meg oktoberben tudtam hogy 8 napot késik mert minden honapban anyit késik.igy oktober 28 meg iigy 38 nap egy ciklusom
2012. dec. 11. 18:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Picit fére irtam 38 naponként betegszek meg és 5-6 napig tart
2012. dec. 11. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
szia mit mondtak?remélem minden rendben volt majd írj.
2012. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!