Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 éves vagyok, eddig óvszerre...

23 éves vagyok, eddig óvszerrel védekeztünk párommal. Most 3 hónapja próbálkozunk, és babát szeretnénk. Nem jön össze sehogy. Mit csinálunk rosszúl?

Figyelt kérdés
2007. szept. 15. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelem 3hónap még nem sok idö ,biztos fog sikerülni ,nekem az elsö babám sikerült csak elsöre ,a második ill. a harmadik is fél év próbálkozás után fogant.Sok sikert drukkolok nektek:)27hetes kismama:)
2007. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak nyugalom mert ha mind a ketten egészségesek vagytok akkor előbb-utóbb összejön
2007. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit! Minden reggel mérd meg az ébredési hőmérsékletedet és pontosan jegyezd fel. Amikor a hőd pár fokkal eltér az addíg mért értékektől na akkor van az ovuláció amikor a petejejt kiszabadul és megtermékenyíthető. Ekkor érdemes próbálkozni. Ja és mégegy jó tanács ne akard olyan görcsösen mert az is nagyban befolyásolja és ha nem sikrül ne keseredj el. Sok sikert.
2007. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!