Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után ha sikeres volt...

Ovuláció után ha sikeres volt a fogamzás, kb. hanyadik napon fejeződik be a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Milyen tünetek lehetnek??Az a baj, hogy semmit sem érzek, igaz ovu után az 5. napon vagyok még csak...krémes folyásom van (ami mondjuk nem szokott) de nem nagy mennyiségű és a hőm már 4 napja 37, 3 reggelente...
2013. ápr. 7. 17:24
 1/2 anonim válasza:

Úgy tudom h, körülbelül akkor mire a mensinek

megkell jönnie szoval ha nem jön meg jó esélyed van!

2013. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a beágyazódás 6-12 nap vagy 7-14. napon történik a könyvek szerint, tehát 12.-14. napra történik meg a teljes beágyazódás elvileg.

Nekem most a 9.dpon lett pozi a tesztem (ez igen korainak számít) de a tünetek csak a 12.napon jelentek meg (pisilés nagyon erős mellfájdalom szagérzékenység, ez rám csak terhesen jellemző, mensi előtt sose).

2013. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!