Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy megfogant a baba,...

Lehet, hogy megfogant a baba, de nem tudott rendesen beágyazódni?

Figyelt kérdés
Peteérést követő 4-5 nap múlva elkezdtem pecsételni, majd pár nap múlva a mellem is nagyon érzékeny volt. 28-29 napos a ciklusom. A 26-dik nap reggelén "nagyobb darabok" kíséretében megjött a vérzésem. Szerintetek mi történt?

2012. ápr. 11. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet az amit írtál.


tudtad hogy a megtermékenyített peték 3% !!!!!

születik csak meg?


szerintem a legnagyobb arányba a be nem ágyazódás történik, vagy ha megtapad levállik.

2012. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt csak eddig még olyan, hogy "nagyobb darabos" volt, ahogy te írtad.Megemlítettem ezt egy sima rutin vizsgálat után az orvosomnak, aki azt mondta, hogy valószínűleg ez babának indult de vékony lehetett a nyálkahártyám így nem tudott megmaradni.Annyit kérdezett még, hogy nem e volt utána panasz-erősebb görcsök, nagyon erős vérzés.Mivel ilyenek nem voltak csak annyit mondott, hogy a természet elintézte...
2012. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rendszeresen ezzel kuzkodtem de most talán már sikerult.ma voltam dokinál és egyenlore jol van minden:)
2012. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A múlt havi UH alapján a 11-dik napon 7mm-es volt, de ez simán nőhet 14-15-dik napra.

A palástfű-tea segít abban, hogy vastagabb legyen a nyálkahártya?

2012. ápr. 11. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódást segíti. Nekem az első hónapban használt. Amíg meg nem jön addig igyad a ciklus 14 napjától. Hátha...
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a múlt hónapban vettem, de még nem kezdtem el inni. Köszi! :)
2012. ápr. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!