Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkepzelhető, hogy terhes vagyok?

Elkepzelhető, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy jo fél éve a 28napos ciklusaim,mar 27naposak,viszont februarban vedekezes neljul voltunk egyutt,de sajnos marciusban megjott,de 25napra(még ilyen sosem volt)most viszont a 25naphoz kepest kesik,de már a 27naphoz kepest is,meg varok egy napot,utana tesztelek,de van olyan aki jart mar,igy,hasonloan es terhes volt?Lehetseges,hogy így is?Akkor teszteltem,de negatív volt!
2013. ápr. 7. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosat csak a teszt után tudsz majd. Az, hogy 25 napra jött meg semmit nem jelent, valami miatt előbb volt peteérésed, ennyi. Ha késik 2-3 napot utána tesztelsz és majd 2 hét múlva (akkor lesz 6 hetes) el mész a dokihoz és ő már látja a kis szívét, na akkor lassan kezdhetsz őrülni a babának.
2013. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi leszek,hisz ugye azota megvolt egyszer,mondjik ugy rendesen,szoval erre most pont nem is gondoltam,de kesni meg sosem kesett,hű ez most nagy megleoetés lenne:-)koszonom a valaszod!!!
2013. ápr. 7. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak akkor egyszer voltatok voltatok védekezés nélkül együtt és azóta megjött akkor most biztos nem vagy terhes.
2013. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a ciklusom28.napjan es semmi,10eves korom ota menstrualok,meg sosem kesett!Mi lehet a baj?A teszt ma reggel is negativ!
2013. ápr. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!