Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan irják, hogy párna kell...

Sokan irják, hogy párna kell a popsi alá de mi köze van ennek a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez kérdés?

Párna a popsi alatt, mélyebb behatolás, közelebb van a "tüzhöz", folytassam?

2013. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha fent van a popsid, nem jon ki az ,,anyag"...
2013. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja értem,én tampont szoktam felrakni vagy az nem jó ötlet?
2013. ápr. 7. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
A teherbeesés azért nem ettől függ, de egy egyszerű magyarázat szerint azzal, hogy feljebb kerül a popsid (tehát a hüvelyed, méhed is más helyzetbe kerül), könnyebben hatol be a párod, és "egyenesebb" irányt kapnak a kiskatonák.
2013. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aminek ki kell folyni, annak ki kell. Szerintem hót felesleges ilyenkor tampont feltenni.

Maradj kicsit mozdulatlan szex után, emeld meg a popsid, de őszintén szólva az erősebb és "ügyesebb" hímivarsejtek így is úgy is elindulnak a nagy útra. A felesleg meg jöjjön csak ki.

2013. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert minden ostobaságot kitalálnak.

Régen is teherbe estek a nők, anélkül, hogy párnát tettek volna a popsijuk alá, vagy naptár szerint szeretkeztek volna.

2013. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!