Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom uh-n 2 db tüszőt...

Az orvosom uh-n 2 db tüszőt látott, mindkettő domináns tüsző, egyik bal a másik a jobb oldalon, akkor kétszer is fogok valószínűleg ovulálni?

Figyelt kérdés
22 mm-es és 17 mm-es a tüszőim a 13. napon
2009. szept. 22. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, így van. Legnagyobb valószínűséggel kétszer ovulálsz ha két tüszőt látott. Azt is olvastam valamelyik weboldalon hogy ilyen esetben 1- 2 nap különbség is lehet két ovulációközött ha két érett tüsző van, van esélyed ikerterhességre is. De ehez is számos dolognak egybe kell vágni.

A dokid egyébként még erre a kiírt kérdésedre se adott választ???

Drukkolok neked!

2009. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem meg, hanem örültem hogy van pém, mert gyógyszerrel kellet beállítani, mert nem volt csak mensim..
2009. szept. 24. 09:53
 3/8 A kérdező kommentje:
a múlt hónapban 4 is volt, és nem estem teherbe...
2009. szept. 24. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj majd most összejön! Én majd drukkolok neked! Gondolj arra van két szép érett tüsződ, most minden rendben van veled, nyugodj meg és szeretkezzetek minél hamarabb.Most én egymás után vagy max. 1,5 naponta szeretkeznék a helyedben. Egy egészséges férfinek ennyi elég hogy elég sperma termelődjön. De adhatnál e vitamint a párodnak, az növeli az egészséges sperma számát. Ha még cinket vagy c vitamint is kap, akkor rengeteget tudtok dobni a spermákon. Mi ezt a hónapot így próbáltukremélem sikerült?!?
2009. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, a doki azt mondta a múlt héten szerdán mert akkor nézett uh-n, hogy ne aznap hanem csütörtökön, szombaton, hétfőn fontos hogy együtt legyünk, na ennek eleget tettünk, kipróbáltam most a gyertyaállást is, hátha segítek ezzel is!

Neked van már babaád vagy Ti is most próbálkoztok?

Ha igen, mennyi ideje?

2009. szept. 24. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves vagy hogy kérdezel. Nekünk ez volt a 4-ik hónap hogy élesbe próbálkozunk. Szabályos ciklus, pontos ovuláció, mégse jön a baba. Nincs még gyerekem, fél éve voltam hüvely uh-on, mindent rendbe találtak. Soha nem volt megfelelő az idő, a partner stb. a gyermekre, de most a férjemmel minden úgy van hogy akarjuk hogy legyen gyerekünk és odafigyelünk a dolgokra, tehát mi is mindent megteszünk a tudatos és tervezett gyerekvállalás keretein belül, tudom jó 4 hónap nem a világ, de a szívem mélyén semmi másra nem vágyok csak hogy sikerüljön!

Nektek sincs még babátok? Látom a dokid a kétnapi szeretkezést tanácsolta, teljesen helyén van. Azt is olvastam, ha a nőnek van orgazmusa az is sokat segít a sperma útjában :)

2009. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom milyen érzés, nekünk is ez a 4 hónap élesben, nekem Clostylbegitet kell szedjek, mert menism volt, de peteérésem és ovum nem, ami pedig nagyon fontos.

Mostmár van minden, teljesen rendben van, de nem akar jönni a baba nálunk sem, de mostmár úgy vagyok vele, majd jön ha jönni akar:-)

Nekünk sincs még babánk, de nagyon vágyunk már rá, mindent megteszünk mi is!

Remélem neked is és nekem is sikerül minnél hamarabb.

Neked hány tüsződ szokott megérni?

2009. szept. 24. 12:17
 8/8 A kérdező kommentje:
a párom egyébként Magne B6-ot szed
2009. szept. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!