Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam dokinál, mert...

Tegnap voltam dokinál, mert tavaly október óta nem esek teherbe. Akkor azt mondta minden rendben van egészséges vagyok, de holnap kell mennem hüvelyi ultrahangra. Az miért kell? mit lát? Fáj?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem fáj! Vékonyabb az ultrahangfej, mint a párod... és óvszert és sikosítót is használnak, csak lazulj el, lélegezz mélyeket. Csak pár centire teszik be, nem is mélyen! Amit láthat: van-e érő tüsző, milyen vastag a nyálkahártya, esetleges cisztákat, daganatokat, méh és petevezeték elváltozásokat...sokmindent. Hasznos és egyáltalán nem fájdalmas. Csak lazíts! (Én lassan már hetente járok! :))
2009. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most voltam dokinál,mondta minden rendben,de azért elküldött hüvelyi ultrahangra,ahol kiderült,sok visszamaradt tüsző tanyázik a petefészkemen,ami ugye nem jó,mert valószínűleg nincs peteérésem.Ezért most hormonvizsgálat,és a héten derül ki,hogy elég a gyógyszeres kezelés,vagy műteni is kell.?Remélem nem lesz erre szükség!Nekem a rendszertelen menszesz miatt kellett a kivizsgálás.A hüvelyi ultrahang,pedig egyáltalán nem fáj,ezen ne izgulj!Minden jót neked!

2009. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére mindig 28-29 naposak a ciklusaim, egyedül most jött meg öt nappal később. De mivel október óta nem estem teherbe így megvizsgált azt mondta minden ok, de holnap hüvelyi ultrahang, majd labor, hormonvizsgálat, spermavizsgálat.
2009. szept. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!