Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel hasonló eset?...

Valakivel hasonló eset? Vélemények. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A nem várt 2 nap múlva esedékes.Az együttlétől számolva a 16 napon vagyok.Érzem a mellem amit most először érzek életemben még nem volt rá pl.hogy valaha fájdogált volna.Mell szúrka.Megjön érzés már nagyon rég óta.Tegnap és ma erős hányinger.A teszt ma reggel negatív!Úgy éreztem most sikerült,de tévedtem?A testem is hazudik?
2009. szept. 22. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én hasonló cipőben járok, elméletileg mensi előtt vagyok 2 nappal. soha nem érzetem még ilyet múlt héten 4 napig fájdogált a petefészkem környékén szombaton mindenem úgy fájt mintha mensiznék. A mellbimbóim érzékenyek voltak tegnap, ma a bal mellem kicsit nyomásra érzékeny. Tegnap teszteltem de szerintem szellemcsíkos lett, mert szürke volt és már már nem látszik semmi! Én azt mondom, hogy korai volt tesztelnünk, és holnap csinálj még egyet!!

Drukkolok, hogy baba legyen a dologban.Nagyon olyan tüneteid vannak.

2009. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tested nem hazudik és a megérzéseid sem. A tesztet szerintem túl korán csináltad. A nem várt előtt 2 nappal... még nem mindnekinek mutatta ki. Nekem a nemvárt után 12 nappal mutatta ki az első teszt :))) lassan növögetett a drága! :)) Ne keseredj el! Ez még semmit sem jelent!
2009. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat még kifelejtettem,hogy a hőm 37,1-2 már egy hete.
2009. szept. 22. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon változó hogyan reagál az emberi test. Amikor én terhes lettem életemben mensi előtt feszült a mellem fájt a hasam és éreztem a "mostmegfogjönni" érzést. De sikerült!!! Nekem az első 3 hónapban kicsit meg is jött... szóval fel a fejjel! A teszt sajnos tényleg korai, lehethogy később indul be a hcg termelésed!
2009. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak üzenem h a test igeni hazudhat!én 16 hónapon keresztül tüneteket produkáltam már menszi előtt egy héttel!mindíg bebeszéltem magamnak h na most sikerült!minden hónapban volt egy megérzésem h na most tényleg sikerült mert érzem!és mi lett a vége?az h mindíg megjött!most 7 hetes kismami vok,és az égadta világon semmi tünetem nincsen a mellfájáson kívül!de az is pont ugyanúgy fáj mint menszi előtt!
2009. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mejött:(Szerintem így utólag vissza nézve nem hazudott a testem csak lehet nem a babát jelezte de a nagy kérdés akkor mit???
2009. szept. 24. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!