Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pierre Cardin PS682. Véleménye...

Pierre Cardin PS682. Vélemények? Esetleg tudtok ajánlani hasonló vázú kocsikat? Az a baj, hogy a színválasztékkal nem vagyunk megbarátkozva.

Figyelt kérdés
Van 4 féle színben...Zöldben, narancssárgában, pirosban, és világoskék színben,amik feketével vannak kombinálva... Szerintetek egy kislányhoz melyik szín passzolna? Bár az is lényeges,hogy ha lesz majd mégegy babánk,és fiú lesz,majd ő is tudja használni! Ja és persze,akinek van ilyen tudna-e ajánlani olcsóbb helyet,mint ahol mi néztük? /76990 ft-ért láttunk.../
2009. jún. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősnél nem jött be emiatt:"az háttámla együtt mozog az ülőfelülettel, így alakítható ki egy fekvőhelyzet "

Igy nem tud a sportrészben kényelmesen feküdni a baba,mert a lába szinte égnekáll.

Amig nem tud ülni,sztem kényelmetlen lehet neki.

Azért jobb ha dönthető a sportrész is.

Meg én szeretem ha párnázottabb egy kocsi.

2009. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pierre Cardin PS692-es van, ami szinte ugyan ilyen. Mi 69900-ért vettük. Kisfiúnk van, de szeretnénk majd másikat és ha esetleg lány lesz, nem akarunk csak a szín miatt kocsit cserélni, így mi a pirosat vettük. Bár a narancs is nagyon tetszik. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, eddig legalábbis. Még csak a hordozóról és a mózesről tudok nyilatkozni. A kisfiam nagyon szereti és nagyon jól el van bennük! Különösen szeretem azt benne, hogy ha autóval megyünk pl vásárolni, akkor nem kel vinni a mózest, hanem csak kiveszem a kocsiból a hordozóval együt és azt teszem a vázra. Igen praktikus!
2009. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek:praktikus valóban,de én olyat vennék ami szinte ugyanigy néz ki,de a sportrész dönthető.Hordozóban-mózesben nem jo már egy 7 hósnak,ha nem tud ülni akkor a sportrész kényelmetlen.....
2009. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi csajok! :)
2009. jún. 12. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen babakocsit akarok!!d emost valamiért nagyon drága lett 83 ezer altt nem is találtam sehol!!!


ti hol láttatok/vettetek ilyen olcsón???

2009. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Bár ehhez nincs babahordozó.


[link]

Itt több féle van!


[link]


[link]

Ez is nagyon szép, hasonló a pierre cardinhoz, bár ehhez sincs hordozó.


[link]

Szintén hordozó nélkül.


[link]

Itt nagyon sok kocsi van és elérhető áron!!


Jó szemezgetést! :)

2009. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Találtam még. :)

[link]

Ezen az oldalon konkréta a pierre cardin 692-es 69900!!!:

[link]


[link]

2009. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

köszi!ezeket mind láttam, de nem nyerő, ahol 69.990 a ps 692 es ott meg az az egy szín van és különben is, nekem nem tetszik ez a 2009 es modell a ps 682 es ből


nekem a 2008 as a szerelmem, de azt már nem kapni sehol

2009. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!