Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtti napokon barna...

Ovuláció előtti napokon barna folyás? Ovulációkor pedig 2 nap enyhén piros, alig észrevehető a peteérést jelzi?

Figyelt kérdés
Fura,hogy a hőmérsékletem nem mutat jelentős emelkedéseket ebben a ciklusban,de ez jelezte,és az enyhe görcsök+szúrka is ezt jelezte.Azért kérdezem,mert a többi ciklusban legfeljebb egy nap volt köztes vér(folt),most pedig több nap.Ez számít,vagy pedig mást jelent?28 napos ciklusban esetleg lehet 2 peteérés is?Ez utóbbit csak kíváncsiságból kérdezem,mert gondoltam beágyazódásra is. ??

2013. ápr. 8. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hormonjaid rendben vannak?
2013. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A görbém alapján rendben vannak,vizsgálaton még nem voltam.Eddig mindig volt peteérésem.Volt már,hogy nem azonnal emelkedett a hőm,csak idővel,de a ciklus.hu bejelölte,s én is mindig megérzem.Csak most több nap volt enyhe barna-vagy piros folyásom,ilyen kis mértékű.
2013. ápr. 8. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a sok folyás fura, legalább is nekem. beágyazódás akkor lehet, ha a valószínű pé. után eltelt min. 8-10 nap.
2013. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is fura,azért gondolok arra,hogy nem-e lehetett egy spontán peteérésem.
2013. ápr. 8. 09:28
 5/5 A kérdező kommentje:
mármint úgy gondolom,hogy korábban,menstruáció után,mert hallottam,hogy lehet spontán is.tesztet nem merek csinálni,már annyiszor csalódtam benne.
2013. ápr. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!