Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan készülhetek tudatosan...

Hogyan készülhetek tudatosan a terhességre? Kb. olyan 2 hónap múlva szeretnénk megpróbálni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem étkezzetek minél egészségesebben, és kerüljétek a cigit, alkoholt, ha sok kávét iszol azt is.
2011. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudatosan? Szedj Elevitet :D Nah jó, viccet félre téve, sehogy ...( de azért tényleg nem árt ha szedsz vmi vitamint)

Ne görcsölj rá ennyi az egész, és biztos összejön :) Sokakat látok itt aki elemzést kérnek a görbéjükről meg hasonlók, áhhh, annyira felesleges, aki ezzel foglalkozik már rég rossz.

Remélem minden úgy alakul ahogy ti szeretnétek :)

15 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én előtte sem ittam, cigiztem, így ezen nem kellett változtatnom. Én is 2 hónappal előtte kezdtem neki :) Próbáltam belegondolni, milyen lesz kismamának lenni, lebeszéltem az orvossal, hogy 2 hónap múlva kezdünk, mit ajánl. Azt mondta, szedjek valami vitamint, ami beépül, mire nekikezdünk. Nem vittem túlzásba, megvettem a legolcsóbbat, naponta egy vitamin, és kész. Mellette naponta egy palástfű-teát ittam, és igyekeztem nyugodt lenni, figyelni a testem, ciklusom, saját magamat. Olvastam pár cikket a felkészülésről.Férjemmel sokat beszéltünk a nagy eseményről, hogy milyen jó lesz végre szabadon szeretni egymást, mire oda jutottunk, fantasztikus élmény lett, jó rá visszaemlékezni. Nemvárt napján ott volt a kezemben a kétcsíkos teszt, elsőre. Ma sem tenném máshogy.
2011. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát a cigi, az alkohol és a kávé nem lesz probléma, és remélem minden rendben lesz, mikor végre eljön a nagy nap. A vitaminokat ki lehet hagyni, vagy fontos, hogy szedjem?
2011. szept. 13. 22:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, iszom szavaid, remélem velünk is így lesz :-)
2011. szept. 13. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Én őszintén kívánom, hogy Veletek is pont így legyen!!!

(Az utolsó)

2011. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak folsavat és c-vitamint szedtem. Nem szedtem ilyen terhes-vitaminokat, nekem az orvosom is azt mondta, hogy annak, aki egészségesen étkezik, felesleges. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, és legyél kiegyensúlyozott.

Sok sikert!

2011. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vitamin a teherbeesés előtt nagyon fontos, hogy fel legyél töltődve folsavval. Én a helyedben ezzel készülnék. :)
2011. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!