Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem volt baba akkor mitől...

Ha nem volt baba akkor mitől volt hcg a véremben? Biológiai terhesség?

Figyelt kérdés
Múlt héten halvány 4 nap késés után +teszt reggel délután begörcsöltem, véreztem nagyon. El mentünk a kórházba, sürgősséggel hcg-t néztek 2 alatt volt. Akkor volt terhesség csak elment?Nem mondtak semmit az orvosok!
2009. szept. 22. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínű ez egy igen korai vetélés volt. Erre jel az, hogy erősen véreztél. A vetélés többek közt azért is elindulhat, ha nem elég magas a hcg szint (ezt sárgatesthormon- elégtelenségnek is nevezik) Nyugi, ez nem befolyásolja a későbbi terhességet!

2009. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, elment a baba. :(

De fel a fejjel, ha nem kellett műtét, nem kell várni, próbálkozzatok tovább! És amint pozi a teszt köv. alkalommal, rögtön doki, és progeszteronpótlásra gyógyszert kérni...!

Én 9 hetesen vetéltem el, nekem kellett műtéti befejezés, de én utána elmentem mindenféle dokihoz, és teljes vérképet nézettem, akkor lett meg a ludas, kicsit alulműködik a pajzsmirigyem... Neked is megérné, ha a ciklus 3 meghatározott napján vérvételre mennél minimum, aztán majd eldöntitek a dokival, hogy kell-e belgyógyászat, stb.

Nekem muszáj volt dokikhoz mennem, mert rettegtem, hogy ez már mindig így lesz, hogy megismétlődik... De így, hogy megvan a baj, nyugodtabb vagyok. Inkább mondják azt, hogy semmit nem találtak, és csak a közé az 50% közé tartoztál, akiknél a fiatal terhesség vetéléssel végződik...

2009. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez terhesség volt, minden bizonnyal. HCG t másképpen nem termelhetsz. Ha ilyen korán elment, akkor valami genetikai probléma volt, a természet az ilyet magától kiszűri. Nekem is volt egy ilyen korai vetélésem, a bunkó doki azt írta fel, hogy menstruálok, 6 hét után és egy + teszttel. Nekem nem csinált vérvizsgálatot, mondjuk vasárnap éjjel volt..

Utána minden jól ment, most 1,5 éves a kisfiam :) Fel a fej!

2009. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos én is csak azt tudom megerősíteni, amit előttem írtak:-(

A szervezet csak akkor kezdi el a HCG-t termelni, ha valaki terhes.

Sajnos én is elvetéltem, nekem is a HCG szintem hasonlították össze két vérvételből, mert uh-n nem láttak semmit.

Nagyon sajnálom, de próbálj meg erős lenni, és csak arra koncentrálni, hogy most felerősítsd a szervezeted, lelkedet!!Hamarosan úgyis próbálkozhattok, és akkor minden rendben lesz, majd meglátod!

2009. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban volt, csak elment :( Sajnálom :( Mindenkinek, aki így jár azt mondom, hogy fel a fejjel, mivel: Az embrionális fejlődésnek az egyik szakasza a blasztogenezis, amelyben érvényesül a minden vagy semmi elve. Ez azt jelenti, hogy a baba csakis és kizárólag akkor marad életben, ha makulátlanul egészséges. Nem kell félned, ettől még ugyanúgy lesz kisbabád, aki makk egészséges, ez rengeteg nővel előfordul, de sokan nem is tudnak róla. További sok sikert neked!
2009. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. A páromat jobban megviselte , mint engem, bár én magamban keresem, mit csináltam rosszul.De most már jobban odafigyelek. De az is lehet az orvos ad majd vmit, és a legközelebbi megmarad.
2009. szept. 22. 16:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó válaszoló vagyok. Magadban hiába keresed a hibát, az ilyen időben történő vetéléseknek nincs oka az anya részéről, ha akartál sem tudtál volna ártani. Nem kell szomorkodnod, ezer nővel történik ez, csak épp nem tud róla. Semmi baj, az élet megy tovább, fel a fejjel :)
2009. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtat! Akkor beteg volt, akkor jobb is így.Ha egészséges lett volna megmaradt volna? Ástam, kapáltam...őszi munkák a kis virágoskertben.
2009. szept. 22. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ne hibáztatsd magad! Tudom, nem könnyű, mi 9 hetesen veszítettük el őt... Nekem akkor már kis listám is volt, hogy miket kell venni....

Én is magamat hibáztattam, mert én meg tornáztam Rubint Rékára a ciklus 2. felében..., de aztán rájöttem, hogy semmi értelme, mert azóta újra babát várok, ekkor meg építkeztünk, és toltam a talicskát, meg lapátoltam bele a sittet, és mégis itt a babám!!! Ez nem tőlünk függ! Ha egészséges, akkor megmarad, ez így igaz! Aztáltal, hogy az első babám elment, leállt a fejlődésben, biztos vagyok benne, hogy az Ég így óvta meg őt, és minket a beteg élettől.

Fel a fejjel! Itt lesz a csoda, hamarabb is, mint gondolnátok!

2009. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy úgy lesz. Köszi a biztatást.
2009. szept. 23. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!