Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már túl van rajta! Hogyan...

Aki már túl van rajta! Hogyan kell indítani a lombik programot? . Többi lent!

Figyelt kérdés

Az időpont kérésen túl vagyunk, illetve állítólag változtak a törvényi szabályzások az első vizsgálatokat vagy mi csináltatjuk ingyen, vagy meg csinálják a Kaáiban is, de akkor 13500 Ft/fő.

ÁNTSZ általi vizsgálat is kell, a beutalót vagy mit nekem a nőgyógyászaton kell kérnem, de a páromnak hol?

Lenne Hepatitisz C; B vizsgálat, HIP 1-2, Szifilisz vizsgálat. A páromnak sperma és nekem is még valami. Na ezt is jó lenne tudni mi.

Tud valaki segíteni, hogy mit hol intézzünk?



2013. ápr. 9. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az első konzin mindent elfognak mondani. Nem tudom melyik Kaáliba mentek, ha a Bp-ibe akkor úgy lesz bőven időtök utána, mert jó pár hónap a várólista.

A vizsgálatok eddig is fizetősek volt a Kaáliban. Neked kelleni fog 3. 21. napi hormonsor, átjárhatósági. Kell HIV-et is nézetni. Valszeg csináltatnak majd (ha jó dokihoz kerülsz) terheléses cukor+inzulinvizsgálatot, d vitamin szintet nézetnek, allergia vizsgálatokat cisnáltatnak. Mi a meddőség oka.

2013. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A tapolcaiba megyünk. Azzal vagyok gondban, hogy amiket írtam fenn vizsgálatokat, azoknak az eredményét vinnem kell. De nem tudom hogy magát ezeket a hormonvizsgálatokat hol kell kérném. Gondolom nekem a nőgyógyászaton,viszont a páromnak...? Vagy azokat is az enyémmel vizsgálják? Mert neki kell sperma vizsgálat is, az ügyben hova kell fordulni?
2013. ápr. 9. 15:12
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ha még semmilyen vizsgálatot nem csináltak, akkor honnan tudod, hogy szükséged van lombikra? Hormonvizsgálatokra nőgyógyász és endokrinológus is adhat beutalót. Én inkább az utóbbihoz fordulnék, mert ennek ők a szakértői. A párodnak andrológust kell keresnie. (urológusok is általában)
2013. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!!!Mi is Tapolcára jártunk,bár még ezelőtt a változtatás előtt.

Neked mindenképpen a nőgyógyász adhat beutalókat,a Párodnak meg az urológus.Mi is voltunk még Tapolca előtt urológusnál,ő nézetett hormonokat is,illetve spermavizsgálat is volt többször is,oda is az urológus adott beutalót.

Mikor kezdetek?

Sok sikert és kitartást kívánok!!!

Egy 19 hetes kismama :)))

2013. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Onnan hogy közölték már régebben a dokik, hogy más lehetőségem nem lesz.... Sajnos...

2013. ápr. 9. 17:03
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

Május 2.-ra van időpontunk, addig ezeket a vizsgálatokat el kell végeznünk, és ha nem muszáj, akkor nem adnék ki ezért pénzt, mert tudom hogy lesz még sok anyagi vonzata.

Neked, nektek jó egészséget, vigyázz a pocidra! :)

2013. ápr. 9. 17:08
 7/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ne haragudj, hogy értetlenkedem, de milyen vizsgálatokat csináltak, ha ezeket, amiket felsoroltál nem? Vagy fizikális oka van a problémádnak?
2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7.!

Semmi gond! :) A Petevezetékem nem fejlődött ki rendesen, csak az egyik fele, és így normális peteérésem sincs. Lombik programon még nem voltam, de próbáltuk már a gyógyszeres kezelést, ami nem hozott eredményt! Itt közölték az orvosok, hogy az egyetlen esélyem a lombik program lenne.

2013. ápr. 9. 17:23
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

És biztos, hogy tapolcára akarsz menni, nem valami jó hely.

Egyébként a párodnak az urológiára kell mennie, ott megcsinálnak mindent.

2013. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!

A Győri jöhetne még számításba, de a Tapolcairól én több jót hallottam. Nem tudom igazából, de remélem nem lesz negatív tapasztalatom, azért köszönöm a jelzésedet!

2013. ápr. 9. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!