Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy idegbeteg a férjem...

Ha egy idegbeteg a férjem szerintetek bevállaljam a lombik programot?

Figyelt kérdés
amúgy van egy kislányom 7 éves a második csak így lehetséges de már folyamatban van csak volt egy hüvely fertőzésem és most kaptam rá gyógyszert el gondolkodom hogy végig csináljam e? szerintetek?
2010. aug. 22. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!mit értel azon,hogy idegbeteg?Durva veletek?..vagy kiabál..agresszív?...mert ha igen..akkor nem érdemes második gyereket bevállalni...
2010. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos igen nem durva csak néha kiabál úttana le nyugszik és egy két hónapig nincs baj csak mikor rájön
2010. aug. 22. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem felesleges bevállalni, mert ha idegbeteg a férjed neked és a babának sem lesz nyugalma.


Ezt Neked kell eldöntened!

2010. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én túl vagyok egy lombikon és szerintem ne vállald be. Ez nemcsak testileg, de lelkileg is nagyon megterhelő egy nő számára. Lombikot végigcsinálni csak egy stabil, nyugodt, erős kapcsolatban lehet. A miénk az, és még így is nehéz volt. A lombiknál az egyik legfontosabb tényező, a nyugalom, a pihenés, a pozitív gondolkodás. Ha valaki kétnaponta leordítja a hajad, akkor ez nem fog menni, és eleve kudarcra van ítélve az egész.
2010. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam mint most te!!! A lányom megszületett azt hittem, hogy megváltozik de nem! Még hülyébb lett! Én a te helyedbe nem tenném! De te tudod
2010. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!