Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Walentin 10-es tesztem ma...

Walentin 10-es tesztem ma regel negatív lett de barnázok attól még lehet baba?

Figyelt kérdés
két napja barnázok erős görcsökel uh voltam és ott látak vissza maradot sok apró tűszőket atól még lehetek terhes?
2013. ápr. 10. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A barna folyas nem tunete a terhessegnek, sot! Ha poz lenne a teszt es megis lenne barna folyas, az a veteles kezdetet is jelenthetne. Tekintve, hogy negativ a teszted, sztem nem vagy terhes. Mar meg kellett volna jonnie?
2013. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsi az esélye.
2013. ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem még nem várom utolsó mensesem első napja márc 21 volt .és 4,5,mm -es a méhnyálkahártya.
2013. ápr. 10. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
4,5 mm-el biztosan nem vagy terhes, más miatt lehet ez, inkább hormon gond.
2013. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4,5-be nem tud beágyazódni. Ennek legalább a 2-szerese kéne.
2013. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hettel mensi elott tesztelni semmi, de semmi ertelme nincs! Meg 10-essel sem. Gondolom, hogy nagyon vagysz ra, de ezzel csak rontod az eselyeidet.
2013. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, ugyanis nem apró tüszőket kellett volna látnia a dokinak, hanem sárgatestet, ha terhes lettél.


De ne legyen igazam. És a nyálkahártyának is inkább 14-16mm-esnek kéne lennie baba esetén.

2013. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!