Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ötödik napja késik, de a...

Nikolett.cs kérdése:

Ötödik napja késik, de a teszt negatív! Lehet baba?

Figyelt kérdés

Rendszeres 28-29 napos a ciklusom! Most viszont 5-ik napja késik! A hasam görcsöl, a szagok irritálnak, a mellem semmit nem változott, a derekem néha fájdogál!

Első teszt a facelle volt! Érdekes volt, mert egy vizszintes es egy függőleges vonal jelent meg! 2 nap múlva Xepil, először kb.3 perc után halvány rózsaszín pozitív majd néhány perc múlva eltűnt!

Soha nem voltam még terhes nem tudom mik a tünetek! Védekezni nem védekeztünk, tehát a mensi késése arra utal, hogy lehet, de a teszt nega :(


2013. márc. 31. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korán készült a teszt, én megpróbálnám 2-3 nap múlva ismét.
2013. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is normálisak a ciklusaim, nem hosszúak, max 30 nap, de a kisfiamnál a 32. Napon lett először pozi, iszonyú halványan. Most a másodikat várom, így nem is teszteltem a 32. nap előtt, picit erősebb volt, de halvány. Szóval ciklushossztól függetlenül később "szoktam" teherbe esni, és így a teszt is később pozi. Annyit még, hogy volt egy biokémiai terhességem az első baba előtt, akkor volt az, hogy csak vmi 8 nap késésnél lett pozi, de nem is erősődött. Szerintem ha volt egy picit is pozitív teszted, ott van hcg, azt figyeld, lehetőleg ugyanolyan teszttel, h erősödik-e a csík.
2013. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ma megint próbáltam és az x epil egyértelmű negatív volt! :(

Most várok péntekig és remélem nem jön meg és 2 csíkos lesz!

Azt tudjátok esetleg, h a doki mikortól láthatja?

2013. ápr. 1. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!