Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó mensi első napja...

Utolsó mensi első napja Március 24. Alhasi fájdalmak és ma meg fehér, de nem túl sűrű folyás. Mi ez? Beágyazódás? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedtem,de már kb egy hónapja nem szedem.

Elvileg,ha 28 napos a ciklusom,mint bogyó mellett,akkor a nem várt napja Április 21.

Ha volt ovum,mi pont voltunk együtt.

Nem védekeztünk,akarunk babát!

Sokan írjátok,h bogyó után elég nagy az esély a fogantatásra..

Igaz ez?


2013. ápr. 10. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az is lehetséges, hogy peteérés miatt fáj a hasad és van folyásod. Ha 28 napos a ciklusod, akkor a hétvégekörül kellet hogy legyen peteérésed. Ha ez így volt és megtermékenyítődött, akkor azt most még biztosan nem érzed, mivel 7-14 nap kell a beágyazódáshoz. Szerintem inkább a peteérés lehet, vagy valami más, de ne legyen igazam! Hajrá! Nemvárt napján csinálj tesztet! Hátha! De én úgy tudom, hogy ha abbahagyod a tanit, nem sikerül könnyebben!
2013. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elég sokat olvastam itt,h a tabi után egyből sikerülhet.

Persze nem élem bele magam,de jó lenne!

4-5 napja kis görcseim vannak időnként.

2013. ápr. 10. 15:10
 3/3 anonim válasza:
Szia, szerintem ovu lehetett, kb most jött el az ideje a beágyazódásnak ma-holnap. Nekem is márc 24 volt a ciklus kezdőnapom (bár nekem 30 napos a ciklusom) én is most várakozok, és figyelem a jeleket. Ha gondolod, gyere a ciklus.hu-ra a a "Próbálok teherbe esni" topikon belül a "nehezen telnek a napok... 2" fórumba :) Mi ott tanácskozunk és segítünk egymásnak ahogy tudunk :)
2013. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!