Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandó éhség, fáradtság,...

Állandó éhség, fáradtság, tejszerű, fehér folyás, néha szédülés, néha hányinger, fejfájás. Lehetnek ezek a terhesség első jelei? Február 15 - én majd rá 2 nap múlva 18 - án voltunk együtt a párommal.

Figyelt kérdés
Amúgy régóta próbálkozunk a megismerkedésünk óta (4 éve és 3,5 hónapja! ) szinte! Nagyon szeretnénk babát mikor lenne a legalkalmasabb? Valaki szerint bármikor, bármelyik nap alkalmas a teherbe esésre!

2013. febr. 20. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezek nem a terhesség tünetei. Inkább azt mondanám, baktérium fertőzés.

De terhesség semmiképp.

Ha nem vagy biztos benne, vegyél tesztet a gyógyszertárba és holnap reggel, az első pisinél csináld meg.

2013. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tejszerű, fehér folyás, de honnan? Két -3 napos terhesség még semmilyen formában nem érzékelhető, mert kb még a beágyazódás sem kezdődött meg.
2013. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne is mert terhesség alatt jóval erősebb a váladékozás, olyasmi mint ovuláció környékén. Nekem is volt fejfájás, szédülés... minden amit leírtál, + a mellem hiperérzékeny lett, de csak a ciklusom 26...27.. napjától. Ennyire korán pszichoszomatikus tüneteid lehetnek, bár a folyás attól nem. Szerintem ha ilyen régóta próbálkoztok, érdemes lenne kivizsgálásra mennetek ha még nem tettétek. Én a kivizsgálás után estem spontán teherbe. (5,5 év után)
2013. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hányadik napon tartasz a ciklusodban? Hány napra szokott megjönni? Ezektől függ...lehet ez a peteeréstől is, de lehet mensi előjele is vagy terhesség. Semmi sem kizárt, de így nem tudunk tanácsot adni. Amúgy ha esetleg terhes vagy, még csak a beágyazódásnál tarthatsz, de annak is csak az elején. Ilyenkor még nincsenek tünetek, hacsak nem egy korábbi aktusból összejött a baba. Én csinálnék tesztet 1 hét múlva, és akkor kiderül.


A teherbeesésre pedig nem minden nap alkalmas, nagyon ritkán van rendkívüli peteérés. Szóval a ciklusod közepe táján kéne próbálkozni. Úgy tudod kiszámolni, hogy a menstruációd első napjából kivonsz 14-15 napot és így megkapod a tüszőrepedésed idejét, amikor nagy esély van babára! Vagy rendelsz netről ovulációs teszteket(ott sokkal olcsóbb,drogériában és a patikákban horribilis összeg 5 db-ért a 3000 FT) amivel szintén meg tudod nézni mikor van peteérésed, vagy egyáltalán van e peteérésed. Itt van egy oldal, ahol tudsz rendelni ovu tesztet és terhességi teszteket is. www.fertinet.hu


Sok sikert!

2013. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Puszi! :)))
2013. febr. 23. 13:46
 6/6 anonim válasza:
baba lett?
2015. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!