Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! 2 napos embrió...

Lombikosok! 2 napos embrió visszaültetése nem korai?

Figyelt kérdés
Az előző lombikomnál 3 napos embriókat kaptam vissza, meg hallottam 5 napos embriók visszaültetéséről is, de a 2 napost még olyan kevésnek tartom. Még akármi is lehet velük. Van köztetek olyan, aki 2 napos embriókat kapott vissza?

2013. ápr. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
igen en ket naposat kaptam vissza egyet, mivel csak egy maradt a ketto megtermekenyult kozul vegul. de sajna az is csak a 8.hétig. Sok sikert!
2013. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már 2 napos embrió visszaültetést, de szerintem gyakoribb a 3 és 5 napos.
2013. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 10. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kétnaposakat kaptam vissza, egy 4 és egy 6 sejteset! 13 hetes ikerterhes kismama vagyok! :)


(Németországban élünk, itt volt a lombik. Az itteni protokoll szerint nem szokás várni. Ha szépen osztódnak, akkor legtöbbször a második napon visszaültetik őket. Kettő kétnapos még bekerült a fagyasztóba!)


Sok sikert!

2013. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad őket vissza?Hány sejtesek voltak?Én hétfőn 3 naposan kaptam őket vissza.
2013. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én az első lombiknál kaptam vissza egy 2 napos 2 sejtes embriót(sajnos nem jártunk sikerrel). A mostaninál a harmadik napon kaptam vissza egy 6 és egy 8 sejtes embriót(ennek még várjuk az eredményét)

Az egyik asszisztens mondta hogy az embrióknak a legjobb környezet az anyaméh,úgyhogy az nem baj ha hamarabb visszakapjuk őket,ugyanannyi az esély mint az 5. napon.

Én úgy tudom hogy az 5 napos visszaültetések akkor vannak, ha sok a petesejt (talán 10 fölött) és így az ötödik napra kiderül hogy közülük melyik fejlődik a legjobban.

2013. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó híreket, most tényleg megnyugtattatok. Mindjárt indulunk a beültetésre, csak gondoltam előtte még megnézem a válaszokat. 11 tüszőből 9-ben volt sejt, úgy néz ki jelenleg hatan osztódnak ügyesen. Mindenkinek további sok sikert, és gondtalan kismamaságot kívánok!
2013. ápr. 12. 07:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Én is az előző 2 lombikomnál 3 napos embriókat kaptam vissza,az utolsónál pedig 2 naposakat,és ez sikeres lett,jelenleg a 20. héten járok,1 baba van:))))


Sok sikert kívánok Neked,vigyázz nagyon magadra!!!!!

2013. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!