Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális érték az hogy 12,1mm...

Normális érték az hogy 12,1mm petezsák + embrió méréshatár alatt/5hetes voltam/? Korai iu. Grav.

Figyelt kérdés
Andi vagyok 22 éves,2006ban volt egy abortuszom amit már 1000szer megbántam és azóta mindig azon agyalok mi van ha akkor megtartjuk, egészséges lett volna-e? Persze akkor minden rendben volt műtét után. De nem tudom hogy a zárójelentésemen szereplő adatokból mit lehet levonni. Semmit nem lehet kikövetkeztetni? Kérlek írjatok valamit, azóta senkivel nem tudom megdumcsizni.
2009. okt. 7. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az abortuszodat mostmár ne bánd, a jelenlegi babádra koncentrálj! Szerintem 5 hetesen jók ezek az adatok. Az embriót ilyen pici terhességnél még nem tudják mérni, de az mindenesetre biztató hogy ilyen szép nagy petezsákja van, abban laknia kell valakinek!:) Az ui. azt jelenti, hogy "intrauterin" , tehát méhen belüli a terhesség.

2009. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Nagyon megnyugtatóan hatott!:)
2009. okt. 7. 15:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam szaklapokban hogy egy 5hetes embriónak már átlagban 1,5 - 2,5mm hosszúsága van...Az biztató hogy jó nagy a petezsákocska ahova költözött, na de megfeledkezett a doktor úr a piciről nyilatkozni vagy ténylegesen túl pici lenne?
2009. okt. 7. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen még csak a petezsákot mérik, a baba mérhetetlen. De a petezsák mérete megfelel az 5 hetes terjességnek. A 6. hét uán szokták lemérni a babát, de inkább a 7.-en.
2009. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen!:)
2009. okt. 7. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még csak a petezsákot szokták mérni, de én amikor először mentem a dokimhoz, lemérte a "babát" is. 5 hét 3 napos voltam és 1.23 mm volt a crl, parányi:) Aztán 6 hét 1 naposan már 6 mm. Mire legközelebb mész már le fogja mérni:) Boldog babavárást!

39+3 hetes kismama

2009. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre voltam nagyon kiváncsi Köszi
2009. okt. 8. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!