Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számitsak a dokinál?...

Rencs1111 kérdése:

Mire számitsak a dokinál? Lehet baba? 28 napos ciklus márc 15. én párommal együtt voltunk 25. ére várta a kövi mensit 2 napot késett 1 nap rendes3pecsételö. Teszt negativ.

Figyelt kérdés
Folyamatos mellfájdalom, hasfeszülés puffadás, szédülés, néha hányinger.
2013. ápr. 10. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valőszínű, hogy baba mivel megjött neki és a teszt is már rég kimutatná.
2013. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! Én holnap megyek, rákszűrésre, de hasonló a helyzet... Elsejére nem vártam, 4-én jött meg -nem szokott késni. 4-én teszt negatív. Viszont fáj a gyomrom, hányingerem van, szédülök, fáj a combtövem és tegnap nagyon erősen begörcsölt a méhemnél. Ja és a hőm is magas. Igazából nem hiszem, h mensi és nega teszt ellenére baba lenne, de vmi nem stimmel... Mikor mész dokihoz?
2013. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves második remélem nem lesz semmi gond és jo lesz a szürés eredménye. Én ha babát várnék nagyon örülnék. Holnap megyek dokiho. Nem akartam vele sokat várni. Nekem az utolso mensim igy nagyon fura volt mert sosem volt még ilyen. Mindig pontos volt, sosem görcsöltem, és mindig ua volt.
2013. ápr. 11. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!