Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 27-én kellett volna...

Március 27-én kellett volna megjönnie és azóta sincs semmi. Se barna se egy kis vérzés! A párommal március 30-án, április 1-,2-,3-,8-,9-én voltunk együtt! Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
De ma reggel csináltam tesztet és semmi, de ahhoz, hogy kimutassa, hogy terhes vagyok még több időt kéne várnom? És ha igen még mennyit?
2013. ápr. 11. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már kimutatná, ha terhes vagy, de persze sose lehet tudni. Itt az is kérdés, hogy márc. 27. előtt, voltatok-e együtt, peteérés környékén. Hétvégén ismételnék egy tesztet, ha negatív, akkor is elmennék orvoshoz bármi más is lehet az oka, hogy nem jött meg a menstruáció.
2013. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Márc. 18 vagy 19-én voltunk szerintem, de már az nem biztos...!

De a múlt héten kicsit görcsöltem, ami nem olyan volt mint a menzesznél (én nagyon görcsölős vagyok) hanem sokkal-sokkal kibírhatóbb, olyan kis enyhe volt!

Az orvosomhoz mindenképp elmegyek a jövőhéten!

Köszönöm a válaszod :)

2013. ápr. 11. 13:46
 3/10 gabszem ***** válasza:
már ki kéne rég mutatnia a tesztnek.
2013. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azóta csak negatív a teszt, akkor szerintem nem vagy terhes. Nekem is márc. 26-án nem kellett megjönnie, szerencére nem is jött, így vagyok lassan 7 hetes kismama.:)Szóval 7 hetes terhesség alatt ill. 5 hetes korú baba, már ki kell, hogy mutasson a teszt.
2013. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki kellett volna, hogy mutassa a teszt. PErsze minden előfordul. Esetleg próbálj meg egy nagyobb érzékenységűt. Amúgy korábban mindig rendszeres volt a ciklusod?
2013. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátló szedése előtt nem, volt rendszeres a szedésével pontos volt mindig de most januárba hagytam abba a szedését akkor elmentem az orvoshoz adott egy hormonos gyógyszert (egyszeri szedésre) akkor jó volt és most van az hogy nem jött meg.

Milyen tesztet javasoltuk? Vettem x-epilt meg lillyt melyik a biztosabb?

Köszi előre is :)

2013. ápr. 11. 20:23
 7/10 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátló szedése előtt nem volt rendszeres a szedesekor pontos volt. Januárba hagytam abba a szedését akkor elmentem az orvoshoz ő adott egy egyszeri hormonos gyógyszert akkor jó volt és most ott vagyok, hogy nem jött meg.

Vettem lilly és x-epil tesztet. Melyik a megbízhatóbb? Köszi

2013. ápr. 11. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Az sajnos ne jelent semmit, hogy a fogigátló szedése alatt rendszeres volt, mert akkor tul.képpen blokkolva van a gyógyszerben lévő hormonokáltal az egész. Tehát az egy kvázi mű menstruáció. Ha nem volt előtte sem rendszeres és most sem az akkor annak hátterében vmi hormoháztartási probléma is állhat. Nem akarom beléd beszélni, csak felhívom a figyelmedet, keress rá a neten a PCOS-re és az inzulinrezisztenciára. Ha bármi rádillik, lehet hogy megvan a probléma forrása.
2013. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. ápr. 12. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

[link]

En most itt tartok. Az ovut pont kihagytuk. Nem volt itthon a ferjem, de hatha sikerult attol. Ha igy fent maradna a hom akkor csut,penteken vmelyik nap tesztelnek. Hatha. Bizom benne nagyon.

Ne keseredjen el senki aki meg nem jon a menzesz. :-)

2015. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!