Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » GYŐRIEK! Hol veszik le a 3....

GYŐRIEK! Hol veszik le a 3. napi vért? Nem tudom pontosan, hogy hova kell mennem, és, hogy hány órától vannak. Ma már nem tudtam őket elérni.

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget előre is! :)

2013. ápr. 11. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A Szent Imre úton (OTI)Bemész a mentősbejárón a patikánál,és egyből balra. Leveszik a vért,azt hiszem 7 órától vannak,sorszámot kell húzni.Legalábbis én 7re mentem,és akkor már voltak is bent előttem.A zrínyi utcában,az izotóp laborban is leveszik,de nem tudom,hogy ott vannak-e még,vagy átjöttek a petz-be az új szárnyba. Az oti a biztosabb.
2013. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Jajj köszi, hogy írtál! :) Akkor ez most a Plázával szemben van, vagy ott ahol az a hallókészülékeket forgalmazó cég van? (Tóni falatozóval szemben) :) Bocsi, csak nem vagyok képben, életemben eddig 5x ha voltam a kórházban. :) :S
2013. ápr. 11. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,ott van.
2013. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,elküldtem. :) Szóval a Tóni falatozónál van. :) A földszinten.
2013. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) Kösszi a segítséget, ma reggel voltam, és sikerült is odatalálnom. :) Az első emeletre kellett mennem, a 116-os ajtóhoz. Köszönöm még egyszer!!!!! :)
2013. ápr. 12. 19:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagyis szia! :)
2013. ápr. 12. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy sikerült. :) Remélem minden rendben lesz.
2013. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát, én is remélem! :)
2013. ápr. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!