Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO+IR-esek, AKIK BABÁT...

PCO+IR-esek, AKIK BABÁT SZERETNÉNEK RÉGÓTA, DE NEM JÖN A CSODA! GYŰLJÜNK ÖSSZE! Osszuk meg tapasztalatainkat, segítsünk egymásnak, együtt hátha előbb sikerül elérni a lehetetlennek tűnő álmot!?

Figyelt kérdés

Pozitív tapasztalatok,sikerek is érdekelnének!


Remélem írtok egy páran!!!


2013. jan. 21. 18:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Sima IR-es (PCOS-ra csak hajlamos) jöhet? :) Május óta próbálkozunk, decemberben derült ki az IR. Nagyon vékony vagyok, ezért fogynom nem kell, így ugye nehezebben érhető el javulás. 200 g-os diétát tartok, és próbálok mozogni. A tüneteim már javultak (mint az evés utáni vércukoresés, szédülés), de sajnos a ciklusom még mindig hosszú, sok pecsételéssel :( Emellett pajzsmirigy alulműködésem van, arra kaptam gyógyszert.
2013. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van már 2 gyönyörű fiam, de szeretnénk harmadikat is.

Igaz, a kicsi a héten tölti a 6 hónapot, de rá 2,5 évig vártunk.

Remélem, a harmadikra nem kell ennyit várni!

2013. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%
sziasztok, itt az en pozitiv peldam, 5 honapja szedtem metformint, dietat, sportot melloztem es ma reggel egy szep pozitiv tesztem lett :)kitartast mindenkinek !
2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy alulműködéssel és IR-rel, diétát nem tartva a 4. próbálkozásra sikerült.
2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Jajj de jó hogy írtatok:)!!

Első válaszoló,nekem sem kell fogynom!!

Gratulálok,akinek már sikerült!

Utolsó,írtad hogy 4 hónap próba után...gyógyszert szedtél?(merckformin stb)

2013. jan. 21. 22:57
 6/31 A kérdező kommentje:

Ja mi másfél éve próbálkozunk....és nekem novemberben derült ki,december óta szedem a merckformint....

Ebben a hónapban clostilbegytet szedtem,és ennek ellenére sem volt peteérésem....ezért is hoztam létre ezt a témát...

2013. jan. 21. 23:01
 7/31 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is novemberben derült ki a PCOS! csináltak mindenféle hormonvizsgálatot, de én közbe elkezdtem diétázni, többet sportolni és úgy néz ki a ciklusom kezd vissza állni (30-31 nap) a korábbi 42-46 nap helyett, vérvétellel igazolt, hogy volt peteérésem, de sajnos nem maradtam állapotos! dokihoz 28-án megyek majd eldönti hogy mi legyen a továbbiakban. Amúgy én tavaly májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta nem jön a baba.
2013. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
És a kezelés elkezdése után kb mikor volt először peteérésetek?
2013. jan. 22. 10:51
 9/31 anonim ***** válasza:

Ahogy elkezdtem, rögtön volt. De nekem 8 hónap kellett, hogy sikerüljön.

Sajnos egy idő után nem figyeltem a diétára, így nem volt megfelelő minőségű a petesejt. Amint betartottam a diétát rendesen, egyből összejött a baba.

2013. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
54%

sziasztok!

Én egyet tudok nektek mondani: Az élet forrása Isten, és tőle kérjétek a babát, hsiz ő az élet adója teremtője. A bibliában számos olyan nő van, akinek nem lehetett babája, de Isten képes volt megmutatni hatalmát és ő ma is ugyanaz mint akkor!! Én is ebben a két betegségben szenvedtem, de őszitne imának nagyobb ereje van minden gyógyszernél! Mára 14 hetes kismama vagyok hála Istennek, ezzel örök életemre lekötelezett!!!!!!!!!!!! Szeretlek Jézus!!!

2013. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!