Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák akiknek lombikkal...

Anyukák akiknek lombikkal ikreik lettek mikor mutatta ki a teszt a legkorábban?

Figyelt kérdés
Nekem szombaton 2 embriot ültettek vissza a férjem szerint teljesen kisimult az arcom,lehetséges,h e miatt?
2013. ápr. 11. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az a 2 embrio még el sem kezdett beágyazódni úgyhogy tuti nem attól.
2013. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne kezd el kombinálni, mert azzal csak tönkreteszitek magatokat, azért az nem így működik.
2013. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány naposak voltak a z embriók.... Egyik ismerősömnek egyet raktak vissza (egy fagyibabájuk volt már csak) 6 napos volt és a transzfer utáni 4. napon már gyenge pozitívat tesztelt az egy babával.
2013. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2naposak voltak.
2013. ápr. 11. 22:15
 5/16 anonim ***** válasza:
A ferjed rosszul tudja, a terhesseg jele nem a kisimult arc, hanem a hanyinger, gyakori pisiles, megjon erzes, hasszurka.
2013. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a hányinger általában csak a 6 hét után jön a többi stimmel az korai terhességi tünet.

Kérdező ha 2 naposak voltak akkor még korai lenne tesztelni. Majd ird meg azért hogy mi az eredmény:) Drukkolok hogy sikerüljön. Első lombik?

2013. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia, kétnaposakat kaptam vissza én is! A 12. napon teszteltem halvány, de azért egyértelmű pozitívat!


Az én arcom nem lett kisimult, sőt! :) DE a beültetés 5. napjától puffadtam és szúrt a méhem. Persze ezek a tünetek mindenkinél mások.


Szurkolok nagyon!

Hány sejtesek voltak?

2013. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok valaki megírná nekem,hogy a beültetésnél miket csinálnak???Hogyan veszik le a petesejteket meg ilyenek???
2013. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem mertem tesztelni, 5 naposakat kaptam vissza, rá 13 napra voltam vérvételen, jó magas lett a hcg-m:)

2 naposakat kaptál vissza: beágyazódás 7-12 nap, bőven ráérsz tesztelni.


Először leszívják, főként altatásban, utána megtermékenyítik és ált. 3. 5. nap visszaültetik, az olyasmi érzésre, mint egy vizsgálat.

2013. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
KÖSZÖNÖM :))
2013. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!