Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellet volna megjönnie....

Tegnap kellet volna megjönnie. Mikor csináljak tesztet? Nagyon szeretnék bébit már végre tavaly júliustól. Várjak még egy hetet és ha akkor se jön a nemvárt akkor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Legyek türelmes ugye?Tavaly Július óta türelmesen várom, hogy 2 csíkot mutasson végre a teszt.Bárcsak most sikerülne a bébim.

#baba #teherbeesés #fogamzás.
2013. ápr. 12. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
mi a francnak várnál még egy hetet?:D hajrá:)
2013. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kötélidegek! :D hajrá!! Nem kell várni 1 hetet!! :D
2013. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szokott egy hetet késni a nemvárt, azért gondoltam, hogy várjak 1 hetet még a tesztig.
2013. ápr. 12. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz ma is tesztet. Minek várnál egy hetet? Akkor lenne értelme, ha szokott hosszabb ciklusod lenni, de ha tudod, hogy pontosan tegnap kellett volna megjönnie, akkor a teszt már kimutatja a babát.
2013. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szabályos a menszeszem sajnos 32-32 napos volt a ciklusom de az utóbbi 42 napos volt.Most csinálzam tesztet csak 1 csíkos sajnos. Szomorú vagyok.Bárcsak nem jönne meg és mégis bébis lennék.
2013. ápr. 12. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne csinálj tesztet.

Nekem miután elmaradt a 32 napos ciklusom rá 1 hétre lett pozitív. A nem várt napján megcsináltam és negatív volt...

Nem voltam túl boldog pedig csak türelem kellett volna...

Ráérsz. Ha ott van akkor már ott van, ha nem akkor megjön. Én 2 évet vártam a pozitívra.

Tünetek vannak?

Én azért teszteltem nem várt napján mert úgy fájt a mellbimbóm mintha a tej indulna meg (Fiam születésénél volt ilyen érzés)

2013. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg!
2013. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Judyt77 ***** válasza:
Az elmaradt mensim után 1 nappal megcsináltam a tesztet (és pozitív lett :-) Így utólag arra jöttem rá, hogy előtte pár nappal mindenféle ok nélkül totál ideges voltam este, és hogy napok óta alig voltam nagy..dolgot intézni, pedig ugye az nem normális. A szorulást írják is mindenütt első jelnek.
2013. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, ha nagyon halványan is, de kimutathatja a babát, van esély rá. :)
2013. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Komolyan a székrekedés lehet terhességi tünet?Nálam mostanában az van, de eddig mindíg rendes volt.Ideges és feszült vagyok,hamar kiborulok mindenen, pedig igen nyugodt természetű voltam eddig, nagyon nehezen lehetett kihozni a sodromból.Lehet a bébi miatt?Remélem nem jön meg a jövőhéten se.
2013. ápr. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!