Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos kismamik, veletek is...

Lombikos kismamik, veletek is volt mar ilyen h elvesztetettek a remenyt?

Figyelt kérdés
Et+6 napnal tartok.eddig kesszurkalasaim voltak hol jobb hol bal oldalt.haspuffadas,neha menstruacios erzes.mig csutortok ejjel a bal oldalamba mintha kest szurtak volna.nagyon fajt a mellem oldalt de ez is elegge enyhult.
2013. ápr. 13. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keress tüneteket! Nekem nem igazán voltak talán egy kicsit szurkált a hasam de csak egy nagyon kicsit!ET+ 12 délben pozitív lett a tesztem!Ne add fel!
2013. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De annyira nehéz:( Tavaly még ugy volt h nem is lehet saját gyermekünk,most mégis kaptunk esélyt.
2013. ápr. 13. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi de tényleg semmi tünetem nem volt. Sem akkor, mikor nem sikerült, sem pedig most. Megis babát várok :) tünetem továbbra sincs, szerencsém van.


Szurkolok es ne add fel! Ha nekem azt mondja valaki, hogy semmi tünet ellenére megis sikerül, simán lehulyezem, annyira akartam érezni valamit.

2013. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne veszítsd el a reményt, amíg nem teszteltél negatívat! Semmilyen tünet nem baj!
2013. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!