Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos kismamik, ti mit...

Lombikos kismamik, ti mit éreztetek a beültetés után egészen a pozi tesztig?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 11:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nekem az 1. es 3. lombiknal tapadt meg a baba. Az elsot sajnos a 8. heten elvesztettuk, a 3. bol szuletett egy kisfiu, aki most 2 eves.

Az elsonel tulstimum volt, igy nagyon fajt a hasam, de egyeb nem nagyon volt, talan csak annyi, hogy a vervetel elott 2 nappal mensis erzeseim voltak, azt hittem mindjart megjon, csinaltam egy tesztet, ami mar halvany pozi lett. Akkor voltam s leszivas utani 12. napon.

A 3. beultinel a leszival utani 6. napon este elkezdett szurkalni a hasam, elmentem aludni, reggelre mar a mellem is feszult 2 oldalt. Utana is ereztem vegig a hasam, a mellfeszules meg neha elmult, neha visszatert. Meg is ilyedtem, amikor par oraig nem fajt. Leszivas utan 11 nappal halvany pozi lett a teszt.


Most tesoprojectelunk, az elozo (4.)sajnos nem sikerult, ott semmi tunetem nem volt, ugyanugy, mint a 2. nal. Most viszont megint erzem a tuneteket, remelem jot jelent, most vagyok a beultetes utani 5 napon es 2 napja erzem oket.

Szombaton tesztelek:)

Te hol tartasz?

Szoritok!

2013. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 5 napos embriókat kaptam vissza. A beültetés utáni másnap egész nap fájt a méhem és szurkált két ponton is. Gondoltam, hogy ott kezdenek majd beágyazódni a kicsik.

Másnap is ugyanezt éreztem, enyhe görcsölgetés egész nap, és szurkálódások.

Ezt éreztem még 6 napig. Aztán teszteltem egy halvány pozitívat, nagyon boldog voltam.

Már 6 napja késett a mensim, nagyon bíztam a babákban.


DE a beültetés utáni 6. naptól kezdve elmúlt minden tünet. Néma csend és űr a lelkemben....


Nem éreztem őket. és mint utólag kiderült, a beültetés után 1 héttel megálltak a fejlődésben :(


És megjött 6 nap késéssel :( Nem sikerült :(


Kívánom, hogy neked sokáig fájdogáljon a pocid és babás legyél :)

2013. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ötnaposakat kaptam vissza, 8. napon nem reggel, de már halványan pozitív volt a teszt, de nem éreztem semmi különöset. A beültetés után 2 nappal őrületes menstruációs görcseim voltak, ha felálltam. Gondoltam is, hogy megint nem sikerült (2. volt)


A mai napig nincs semmi különös tünetem, max annyi, hogy ha leteszem a fejemet, azonnal alszok :)

2013. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm,h írtatok.2. sajnálom:(

Én hétfő délután kaptam vissza őket 3 naposan,de rá pár órára már kezdődőtt a kétoldali késszurkálás másnapra enyhe mensis görcs,mára enyhe mellfájdalom.Furcsa érzés,ez az első olyan lombikom mikor eljutottunk a transzferig.

2013. ápr. 10. 15:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. 6. hét körül volt kis ciciszurka, hasszurka, össz tünetem ennyi volt. Ikreim lettek.
2013. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CsZsanett válasza:
100%
Sziasztok.Én is szeretném megosztani veletek az érzéseimet.4 sikertelen lombik után,múlthéten volt az 5. beültetésem.Eléggé el vagyok keseredve,a dokik is azt mondták 1-1 csoda,hogy megtermékenyült.2 napos embriót tettek vissza,mert azt mondták,minél előbb van természetes környezetben,annál nagyobb az esélye,hogy elindul a fejlődésben.Mivel még sosem voltam terhes,így fogalmam sincs mit kell érezni.Elvileg hétvégén volt a megtapadásom,így most beültetés utáni 5. napon vagyok.Nem érzek semmit :( a hasam néha szúrkál,a cicim is néha fáj.Eddig a 9.napon (a rendes menszesz szerint) mindig megjött.Így most rettegek a 19.-étől,mert elvileg akkor kéne megjönnie.Azt mondták tesztet ne csináljak,mert még mindig kell adnom az Ovitrellt.Mondjatok valami bíztatót kérlek,mikre figyeljek.Köszi nektek előre is.
2014. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudok érdemben hozzászólni, de nagyon szorítok, írd meg, mi a helyzet!
2014. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 CsZsanett válasza:
100%
Tegnap rettenetesen görcsöltem,azt hittem rögtön megjön.Hál Isten még nem jött meg!!!Még 1 nap!!!És akkor talán van még egy kis remény,hogy megmaradt a babám.És akkor ő egy kis túlélő :D Szorítsatok.
2014. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 CsZsanett válasza:
100%
Nem bírtam ki és csináltam egy tesztet.Azt mondták,hogy az Ovitrell mellett terhességet mutat ki.De nekem még az mellett sem mutatott ki semmit.Illetve egy erős csík van és egy halványabb.Szerintetek???
2014. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

CsZsanett, az ovitrelle 10.napra ürül ki teljesen. Egy egész ampulla 10 nap alatt ürül, tehát ha eltelt azóta 10 nap, akkor ez a halvány vonal baba lesz!!!!


Szoríííííííííííítok!!! Nekem a 2. lombik sikerült :)

2014. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!