Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljam meg az első...

Mikor csináljam meg az első tesztet?

Figyelt kérdés
Ha Nekem március 25-én jött meg... és a párommal április 7-én voltunk együtt és nem védekeztünk, akkor tudom, hogy esélyes, hogy akár teherbe is eshetek.. Most lesz vasárnap egy hete, megcsinálhatok már egy tesztet???? Nagyon izgulok és tudni szeretném, hogy mikor ajánlatos az elsőt megcsinálni. De természetesen később is megfogom.. Mikortól mutatja a teszt, hogy teherbe esett valaki???

2013. ápr. 13. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amikor meg kellene jönnie
2013. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor előtte felesleges igaz? :(
2013. ápr. 13. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:

nem feltetlen, de biztos csak akkor lesz majd, ha nem jon meg... megcsinalhatod ha van sok teszted...

csak ne keseredj el, ha negativ lesz

2013. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még most igencsak felesleges, legalább 14 nappal az aktus után kell megcsinálni. De szerintem a legjobb, ha megvárod, hogy megjön-e vagy sem.
2013. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor előfordulhat, hogy előtte is kimutatja igaz? Annyi helyen olvastam utána, de mindenhol mást írtak... Volt akinek 11. napon kimutatta... De volt akinek a menzesz utáni 6. napon.. Akkor elég változó. De akkor még várok :(
2013. ápr. 13. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Ritka akinek a nemvárt elött kimutatja. Az sokkal ygakoribb hogy még ha nem is jön meg akkor is negativ aztán pár nap után lesz csak pozitív a teszt. Igy felesleges elöbb csinálnod mert scak rossz látni hogy negativ. inkább várd meg a nem várt napját vele. 1 Hét után még nagyon korai. Még be sem ágyazódott legfeljebb elkezdett beágyazódni.
2013. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor igyekszem türelmes maradni... :(
2013. ápr. 13. 19:49
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha Nekem változó a ciklusom... 26-29 nap rendszerint... Akkor most kb 20-án kell megjönnie... Ha 20-án nem jön meg érdemes megcsinálom másnap reggel a tesztet(21)???

Vagy várjak még akkor is 5 napot? Őrület ez a várakozás:D

2013. ápr. 16. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elmaradt mensi napján nyugodtan csinálhatsz, legfeljebb ha negatív akkor tesztelsz 2 napra rá újra ha addig nem jön meg!
2013. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 18. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!