Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék terhes lenni de túl...

Szeretnék terhes lenni de túl fiatal vagyok hozzá. Szeretném csőbehúzni a barátom. Hogy csináljam? Ha gyógyszert szedek és ha abbahagyom kb mennyi esélyem lehet rá h teherbeessek az első alkalom után?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Miaz h csőbehúzni? Ez tudod miért gáz? Mert ha ő nem akar babát, és megtudja h terhes vagy, majd otthagy a francba, és egyedülálló anya leszel..

Vagy nem értem ezt a csőbehúzós részt.

Am hány éves vagy, h írtad, h még fiatal????

2008. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha ma abbahagyod és holnap szeretkeztek nem hiszem h terhes leszel, sőt sztem egy hónapon belül nem túl valószínű. De nem értem hogy mért kell csőbehúzni a barátodat, ha szeretnél gyereket, nem csak vele lehet lefeküdni, ha mással dugatod meg magad, akkor legalább nem baszod át a barátodat, aki utána már nem lesz a pasid. Annyira szánalmas vagy, bár van egy olyan érzésem hogy ez is ilyen kamukérdés.
2008. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Terhes akarsz lenni "véletlenül" azért, hogy a barátod veled maradjon? Amúgy ha gyógyszert szed valaki, kell, idő még kiürül a szervezetből. Kevés hormont tartalmaz, de rögtön utána nem tanácsos teherbe esni. Ha babát akarsz, beszéld meg a barátoddal! Hány éves vagy?
2008. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
86%

Hát te nem vagy normális. Ez rohadtul nem szép dolog tőled. Gyereket közös beleegyezéssel kell vállalni. Már csak a gyerek érdekében se tegyél ilyet, mert ő sem biztosíték arra, hogy együtt maradtok.


Mi a franc jár az ilyen nők fejében???

2008. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az jár a hölgyemény fejében, hogy így majd vele marad a barátja...

Csak az a gond ezzel a verzióval, hogy igen, lehet hogy egy darabig így is lesz, de aztán lelép a csávó...

2008. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Ilyet ne csinálj, mert jól megszívhatod! Aztán majd nézhetsz, ha otthagy, és nevelheted egyedül a gyereket. Megéri így? Fiatal anyukaként pedig nem valószínű, hogy majd kapkodnak utánad a pasik. Ki akarja mindenáron más gyerekét nevelni? Ha most hülyeséget csinálsz, egész életeden át bánni fogod!
2008. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Hűha... Hát ez nem túl vicces, és arra nem gondolsz, hogy ez hiába egy anonim oldal, azért visszakereshető a dolog? Tudod te azt, hogy bármit csinálsz a neten, elvezet hozzád? És ha ezt most jelenti valamelyikünk, és HOPSZ, megtalálnak téged, akkor vállalhatsz ugyan gyereket, de hogy a barátod számára semmilyen következménye nem lesz, az fix... HOPSZ, de buta az, aki ilyet csinál. Ajaj, és még butább, aki a világ tudomására is hozza.


A pasidat nem tudod csőbe húzni. Ellenben magadat igen. Ezzel nem tudod megfogni. Szépen nem mostanában mész egyetemre (vagy nem fejezed be a középiskolát), szar sem lesz belőled és csak eltarthat mindkettőtöket az állam az adófizetők pénzéből. És pontosan ezért rühellni fog téged az átlagember. Szép kilátások. Pszichopata vagy, orvosi segítségre lenne szükséged, nem pedig gyakorikerdesek.hu-ra.

2008. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
51%
Első alkalom után semennyi, min. 1-2 hét kell hogy egyáltalán esély legyen terhességre... És a pasid ha direkt azért csinálsz gyereket hogy magadhoz kösd, úgy ott fog hagyni mint a huzat.. vagy ha lelkiismeretesebb fajta, akkor ott fog szenvedni melletted évtizedekig.. Tényleg ezt akarod?
2008. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

1. kérdés: Sehogy, hülyeséget csinálsz, ha nem akar gyereket, úgy is ott fog hagyni.

2. kérdés: az első alkalommal úgy sem fogsz teherbeesni. 2-3 hónap minimum kell, persze attól függ, hogy mióta szeded.

2008. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Hát én már tudom mis kiről van szó... szóval anyukám kezdhetsz fosni hogy a barátod ne tudja meg.
2008. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!