Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közvetlenül a menstruáció...

Közvetlenül a menstruáció előtti napon teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönni,de általában mindig szokott késni.Tegnap voltam 1tt a párommal és mikor ő szóval elfelejtkezett magáról és én időben leszálltam róla.Ilyenkor teherbe lehet esni?
2013. ápr. 13. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2013. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de egyébként most volt hüvelygombám és kezeltem is magam 2 hétig gyógyszer,öblögető,hüvelykúp.Ettől is késhet?
2013. ápr. 13. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, megvan rá az esély, csak ilyenkor kevesebb.
2013. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem!!!! ne aggódj..
2013. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még alatta is lehet.
2013. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de a hüvelygombától is késhet,hogy szedtem rá gyógyszert stb?
2013. ápr. 13. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
a gombától nem igazán szokottt késni. Vegyél tesztet hogy megnyugodj. Amugy igen teherbe lehet esni akkor is, gyakori mensi közben is pedig elvileg abszurd és mégis....
2013. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most csináltam 1 tesztet ami negatív lett ugyan,de a teszt csík ahol "nem"kellene megjelennie ott alul 1 picike pötty van.reggel csinálok még 1t.De csak 1 csík jelent meg a másik csík nem jött elő,csak az a pötty.de akkor nagyon halványan meg kellene annak is jelennie ha terhes vagyok nem?
2013. ápr. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!