Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt pár napja egy feltett...

Volt pár napja egy feltett kérdésem:Valószínűleg terhes vagyok, van okom az aggodalomra? Többi lent. ) Ma voltam dokinál kiváncsi lennék a véleményekre! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Szóval ma voltam dokinál aki hüvelyi uh-t csinált a jobb petefészkemben látt egy 40mm-es cisztát,valamint az uh szerint van vmi a méhemben de nem 100%-os.Azt irta"DG:Grav susp..2pozítív tesztem van.Hányingerem,fáradt vagyok....Ugye lehet még ebböl baba???
2013. ápr. 15. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a papíron az áll, terhesség gyanúja, gondolom visszahívott pár hét múlva, a ciszta meg elvileg nem okoz gondot, tudtommal, simán lehet baba:)
2013. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen nagy az esélye a babára, főleg ha két teszt is pozitív és a doki is látott valamit.
2013. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy hét mulva kell visszamennem.
2013. ápr. 15. 10:24
 4/16 A kérdező kommentje:
megmutatta nekem is.Igen volt ott valami,de még nem petezsák!Gondolom ezért hívott vissza!
2013. ápr. 15. 10:25
 5/16 anonim ***** válasza:
biztos, szerintem minden esély megvan, tényleg:) ne aggódj, mindenki így kezdi, csak nagyon korai volt az UH
2013. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen igazad van.Korai volt.Az aszisztens nö le is ugatott,hogy minek megyek egy hetes késéssel....No comment.
2013. ápr. 15. 10:27
 7/16 anonim ***** válasza:
mivel volt pozitiv teszted és volt is ott valami ezért nagy rá aze sély hogy babát vársz. Az telejsen normális ha még nem látszodott rendesen. Az 5. hét körül van hogy még semmi nem látszódik, még a valami sem.... Jövő hétre biztos látszódni fog már. Ha még csinálsz tesztet és erősödik a csík akkor tuti fejlődik valaki:)
2013. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem hibáztál, az asszintes nő nem volt túl rendes, nem baj az, ha rád néztek, meg fogsz lepődni, milyen kis pötyike lesz pár hét múlva;)
2013. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Sógornőmnek is találtak egy cisztát a petefészkében. 50*60 mm-es. Akkor volt 6 hetes. Most 18 hetes, és a magzat már szinte teljesen összenyomta. :) Neki azt mondták az elején, hogy kicsi az esély arra, hogy a baba megmarad. Hát ők mégis rendben vannak!!!!! Úgyhogy nem kell aggódni, nálatok is minden rendben lesz.
2013. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs, egy ilyen kis ciszta nem fogja negatívan befolyásolni a terhességet. Egy-két hét múlva meg már a kis babócád is látszani fog, szívhangocskája is lesz.

Az asszisztens nővel meg nem kell foglalkozni. Ey nő aki először terhes, honnan tudhatná, hogy mikor kell menni dokihoz? Még ha tudja, akkor is késztetést érez rá, hogy elmenjen, hiszen mindent meg akar tenni. Érzéketlenség valakit ezért lecseszni.

2013. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!