Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos alatt valaki teherbe...

Pcos alatt valaki teherbe esett már és hogyan tudta meg hogy terhes? Miről lehet észre veni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy rendszertelen ciklus alatt? AKik teherbe esnek mellette azok általában azért rendesen menstruálnak már, főleg akkor sikerül ha már beállt a ciklus mivel rendeződtek a hormonok.
2013. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem nem rendszertelen a ciklusom csak e hónapban barnáztam öt napig enyhén és görcsöltem.megvan kérdőjelezve nálam a pcos? még nincsen kész a vérvizsgálatom.de atól lehetek igy terhes?
2013. ápr. 15. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz terhes. De valószínűleg hormonpótlásra lesz szükség.
2013. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha terhes vagyok igy is ki lehet hordani hogy mindkét petefészekben vannak sok apró tűszők?
2013. ápr. 15. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes PCO mellett, bár jóval nehezebb a kezeletlen PCO mellett, mivel a tüsző nem reped meg hanem ciszta lesz belőle legtöbbször.

Viszont ha mégis sikerült, a kezeletlen PCO vetélést okozhat, úgyhogy mihamarabb kezeltesd magadat, és végezzenek terheléses cukor+inzulin vizsgálatot.

Az UH pedig kimutatja egyértelműen, hogy vannak e policiszták a petefészkeidben.

Sok sikert kívánok

egy PCOS-es

2013. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A policiszták nem befolyásoljál a terhességet.
2013. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ma teszteltem egy predyctoral és sajna negatív:(
2013. ápr. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!