Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok talán sikerült?

Ritacoronita kérdése:

Mit gondoltok talán sikerült?

Figyelt kérdés
9 hónap próbálkozás után a tsh eredményem is rendben van 1,1. Tegnap együtt voltunk ma reggelre pozitív lett az LH-peteérés van:)Idáig még nem mutattak pozitívat soha az Lh tesztjeim. Mondtam a férjemnek peteérés van várom haza szeretettel:)) mit gondoltok mennyi az esélye,hogy most összejöjjön?

2013. ápr. 15. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ha van peteérés, tsh ok, akkor sok esélyed van rá! hajrá:)
2013. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esély mindig van, kérdés hogy mennyi? lehet hogy nálad monden ok, és a párodnál??
2013. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ma még biztos hogy próbálkozunk aztán izgulunk,hogy minden rendben legyen.Reméljük,hogy ő rendben van.
2013. ápr. 15. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Csak, hogy megnyugodj: petérésem napján 5,190-es!!!!! THS szint mellett azonnal, egyszeri alkalomból teherbe estem!!! Holnap megyek a dokihoz vizsgálatra, hogy ránézzünk a TSH-ra és gyógyszerezzünk, ha kell, hogy meg is maradjon a baba:)))
2013. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)mi már 9 hónapja próbálkozunk nekem 5,200 ról ment le a tsh-m 2-3 hónaap alatt az 1,1 re de eddig nem sikerült terhes maradnom...viszont gondolom emiatt peteérésem sem nagyon volt...mert még 1 szer sem mutatta ki a teszt.mindenféleképpen kell gyógyszert szedni.én L-Thyroxin 50 et szeden napi 1. ez nagyon jó gyógyszer.gratulálok nektek:)
2013. ápr. 15. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad nagyon. Ha van peteérés az jó, de nem garantálja a 100 %-os sikert. Nekem is van peteérésem és 10 hónapja mégsem sikerül.
2013. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!