Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek menstruáció...

Teherbe eshetek menstruáció után pár nappal is? A munkatársamnak a 2 gyermeke úgy sikerült. Mit gondoltok róla? 2 naponta próbálkozunk a bébivel így sikerülnie kell.

Figyelt kérdés
Eddig mindíg kiszámoltam az ovuláció várható napját, de július óta nem jött össze.Most 2 naponta próbálkozunk és így biztos sikerül a bébi végre?

2013. márc. 18. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Barmikor teherbe lehet esni. Bizonyos napokon kisebb ra az esely, bizonyos napokon pedig nagyobb. Kitartast es sok sikert kivanok!
2013. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam mensi után 2 nappal fogant:) Sok szerencsét!
2013. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó hozzászólóhoz! Szintén fiú és mensi után 2.-ik napon voltunk együtt. Más alkalomból nem foganhatott, mert csak akkor voltunk együtt védekezés nélkül. Szóval szerintem jó úton haladtok, fő, hogy ne a "babagyártáson" kattogjon az agyad, egyszerűen csak élvezd az együttléteket! :)
2013. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 frászkarikaborsó ***** válasza:

nem csak számolni kell, más módszerekkel is érdemes nézni ha ilyen rég nem jön össze

egyébként a kérdésre a válasz az igen, a ciklus 8. napjától már komoly esély van a teherbe esésre, és az 1. napja az amikor megjött, nem amikor elmúlik. Tehát egy 5 napos ciklus esetén mensi után 3 nappal már esélyesek vagytok.

2013. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Menstruáció után a 10. napon voltam a bárommal bébit szeretnénk, és másnap pecsételésem volt és ma is ilyen enyhén barnás. Mi lehet ez?
2013. márc. 22. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!