Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak akkor lehetek terhes, ha...

Csak akkor lehetek terhes, ha a hőm magas? Alaphő feletti? Valakinek sikerült akkor is ha a hője nem volt magas? Csak a reggeli hő számít, az esti nem, igaz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak reggeli hő számít, legalább 6 óra alvás után. És még a lázmérőt is este le kell rázni, hogy reggele egyből, az első mozdulatoddal mérhessed a hődet. Az, hogy csak akkor vagy terhes mikor átlag fölötti a hőd, na arra én rácáfolnék mert nekem alaphőm 36.4 és 36.5-36.7 között volt mikor terhes voltam. Igaz 6 héttől kapok hormon bogyót, de inkább óvatosságból mint sem azért mert problémám volt.
2013. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt magas a hőm. Mondjuk az én teherbeesésem, terhességem minden szakkönyvre rácáfolt. :-)
2013. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen egyénfüggő, hogy a hője mennyire magas. Csinálj egy tesztet, és az szerintem mutat valamit.

Kedves Utolsó, elmondanád a történetedet, bátoríts egy kicsit bennünket:)

2013. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Mindig rendszertelen volt a menszeszem (évente maximum kétszer jött meg). Aztán utána már ennyiszer sem, csak gyógyszerrel. Az elmúlt két évben már azzal sem. :-( Diagnosztizáltak pajzsmirigy alulműködést, pcos-t, mellékvese gondot meg minden kutyafülét. Mindenki totál tanácstalan volt (nőgyógyászok, endokrinológusok), aztán feladtam, nem vizsgáltattam magam, nem foglalkoztam vele látványosan, persze lelkileg totálisan összetörtem, mert egyértelműen kijelentette mindenki, hogy természetes úton nem lesz baba.És habár csak évek múlva szerettünk volna babát, mégis bántott a dolog. Eddigre már próbálkoztam mindennel, hogy legalább egyszer megjöjjön a menszeszem, teákkal, gyógyszerekkel, diétával, mozgással, aviva tornával, házipraktikákkal (ezekbe inkább nem mennék bele, mert van egy-két undi is), de semmi hatás. Aztán egyszer (ismétlem egyszer!) nem védekeztünk. Nem is vettem be eseményutánit, mert hát úgysem lehet baba. Hát lett! :-) És most hatalmas az öröm. Nem mostanra terveztük, de sikerült, és csak ez a lényeg. :-) Úgyhogy van remény.

2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ de szuper! Szívből gratulálok! Én is pco-s vagyok és pm alulműködésem is van. Össze vissza van mensesem is, bár nem mondták, hogy tuti nem lehet baba, de szóltak, hogy nehéz lesz. Én is abban reménykedem, hogy ha máshogy nem majd véletlenül sikerül! Köszönöm a reményt kedves 2.!
2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó volt ezt olvasni, köszi, hogy megosztottad velünk. 3.válaszoló vagyok:) Nagy gratula a babához:) Sokan szeretnénk ilyen csodát átélni, mint most Te.
2013. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 2!!! És neked mi volt a tüneted, amiből észrevetted a babát? És mennyi idő után vetted észre? A teszt mikor jelezte a pozit?Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Én hébe-hóba csináltam tesztet, és az aktus után 3 héttel volt pozitív. :-) Tünetem semmi nem volt, csak eszembe jutott, hogy csinálok egyet (illetve a férjem azt álmodta, hogy terhes vagyok, és ez bogarat ültetett a fülembe :-)). Hála az égnek azóta sincs semmi tünetem, csak a pocakom nő. :-)

2013. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok nekem 36,5 volt sose ment fejjel most viszont 3 napja 36,7 lett 2 nap múlva kéne megjonnie tünet a sűrű pisilés viszont folyás nincs 🤷🤷
2020. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!