Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesvitamin okozhat hányinge...

Terhesvitamin okozhat hányingert, annál aki még NEM terhes?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Annál is okozhat, aki terhes. Egyik barátnőm inkább nem is szedett semmit, mert amennyit kipróbált, mindtől hányingere lett, pedig különben nem volt a terhességére jellemző a hányinger. Úgyhogy igen, okozhat annál is, aki még nem terhes.
2013. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nem attól, mert "terhesvitamin", hanem a vitamin összetételétől, hordozóanyagoktól stb.

Más márkát kell kipróbálni.

2013. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhesvitamint bármikor szedheted akár nem terhesen is, vagy akár férfi is. Olyan mint egy multi vitamin csak az összetétele miatt első sorban kismamáknak lett kitalálva. A hányingert nem az okozza, hogy terhes vagy vagy sem, ha nem mag a készítmény. Másikat kell kipróbálni, vagy egyáltalán nem kell szedni. (az én orvosom azt mondta teljesen fölöslegesek)
2013. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak hányingerem van, de ahogy beveszem rá 1 percre kihányom. Még sosem maradt bent, pedig próbálom.


Állítólag ha kaja közben és este veszed be, nincs semmi gond.

2013. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom reggeli közben (nem este) kell bevenni és akkor nem okoz problémát. De minden képen evés közben vagy után. És elvileg bárki szedheti aki csak akarja, nem azért van hányingered mert nem vagy terhes. Amúgy meg ló rúgásnyi adagok vannak bennük és teljesen fölöslegesek.
2013. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem minimum terhesen igenis szükség lehet rá, a baba érdekében is. Városlakóknak legalábbis (nem éri őket elég napfény pl. D-vitamin, füst, szmog stb. miatt). A baba, ahogy fejlődik, az anyától vonja el a tápanyagokat, vitaminra is fokozottabban van szükség. Persze, ha valaki rengeteg, de tényleg nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszik nyersen, az még jobb. Amúgy nekem Maternától hányingerem volt, áttértem Elevitre, azzal nem volt semmi gond. Az én orvosom nagyon fontosnak tartotta, és egyetértek vele, pl. a folsavhiány is okozhat fejlődési rendellenességeket.
2013. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!