Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes a "nem várt" első...

Érdemes a "nem várt" első napján már megcsinálni az első terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Március 25.-én kezdődött az előző menstruációm... április 7-én voltunk úgy együtt a párommal... Sokan írták, hogy ne csináljak tesztet a nem várt napjáig. Szerintetek április 20-án érdemes már megcsinálnom az első tesztet???

(ciklusaim hossza eltérő, de 26-29 nap között szokott mozogni)



2013. ápr. 16. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a nem várt napján már lehet. Nem 100%, hogy pozit mutat, még ha terhes is vagy, de sokkal nagyobb rá az esély, mint előtte két nappal.
2013. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vart napjan mar azert szokott eredmenyt mutatni a teszt, megha nagyon halvanyan is, de mutat.

Viszont a 14 dpo napot erdemes megvarni. Ezt azert irom, mert a kesoi ovunal ugye tolodik a 14 nap es leet, hogy a nem vart napja meg csak a 10-11 dpo lesz.


Sok sikert.

2013. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor csinálok egy tesztet mindenesetre... hátha... Viszont ha netán negatív lesz, akkor várjak még kb 3-4 napot ezek szerint igaz? Tényleg sokat olvastam arról, hogy voltak akik menstruáltak, vagy enyhén de véreztek, mégis terhesek voltak, ezek szerint ha úgy alakul, hogy "megjön", akkor se keseredjek még el ugye?
2013. ápr. 16. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, várj az esedékes napjáig. Számolj minden esetleges csúszással, szóval hosszabb ciklust vegyél alapul. Nekem 30 napos ciklusaim voltak, és a leghosszabb késés 9 nap volt. Így mikor nem jött meg, én a 39. napon teszteltem először, és tökéletesen egyértelműen mutatta a babát. (És mégis volt rózsaszín folyásom, kétszer is. A szívbaj jött rám, mert akkor már a teszt megvolt. Mondta az orvos is, hogy ne aggódjak, minden okés, van, akinek rendesen megjön, és olyan is, akinek a terhessége folyamán végig megjön, rendszeresen. Nekem a rózsaszín folyást visszavezették oda, hogy valószínű, hogy akkor kapcsolódott be a pici az én vérkeringésembe. Szóval, ha netán megjönne, ne keseredj el több ok miatt sem! 1. Menses ellenére lehet baba! 2. Ha nincs baba, akkor van egy újabb hónapotok és sok huncutságot ki lehet ám próbálni babaprojekt címén... ;))

De szurkolok! :)

2013. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Nagyon izgulok már:) Holnap reggel csinálom az első tesztet :)
2013. ápr. 21. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, mi az eredmény? :-)
2013. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak vagyunk! :)
2013. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Húsgombócka válasza:
Végül mi lett?
2018. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!