Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első tesztem halvány...

Ha az első tesztem halvány lett, mennyi idő után érdemes megcsinálni mégegyszer hogy biztosat mutasson?

Figyelt kérdés
Úgy értem erőset mutasson. Tudom hogy a halvány csík is csík,de meggyőződnék mégegyszer, de nem akarok feleslegesen elvégezni még egy tesztet. Ha hétfőn csináltam kora du, holnap reggel megcsinálhatom már?
2010. jan. 5. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2-3 nap és reggeli vizelet

De a második csík sosem lesz olyan erős, mint az első.

2010. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A lányomnál két másodperc után kimutatta, és szinte ugyanolyan volt a csík mint a tesztcsík. Furi most nekem, hogy miért halvány most a kistesónál. Remélem így is ott van, nagyon szeretnénk!
2010. jan. 5. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nappal a nemvárt előtt reggeli vizelet QUPIDO teszttel nagyon halvány pozitív lett.Ez volt hétfőn.Szerda délután csináltam egy one step tesztet az már erősebb.de igazi határozott erős csík a nemvárt napján lett.

szerintem holnap után reggel csinálj.

2010. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


2 terhességből 2 halvány csíkkal kezdődött, az elsőnél a nem várt után 1 héttel lett halvány 2 csíkosom, a mostanival a nem várt előtt 3 nappal halvány, a bizonyos napon pedig erős:) ja amúgy 4 tesztet csináltam, mert nem hittem el, mind a 4 poz lett:P

22 hetes km

2010. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel megcsinálhatod. Egy délután én se bírtam magammal, és nagyon nagyon halvány volt a csík, de csík volt. Pár napra rá, reggel már egyből erős volt a csík. Úgyhogy halkan gratulálok!
2010. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak halvány csíkjaim voltak, próbáltam 2-3 naponta többször is. Végül a doki nyugtatott meg, hogy a pocaklakóm van.

(34. hetes mami)

2010. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:27-es vagyok. Nos mi újság?
2010. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves hogy érdeklődsz, az is pozitív. Erősebb, bár úgy emlékeszem a lányomnál tényleg azonnal mutatta erősebben. De mindegy, három poz-nak már csak hihetek. Nem tudom, nem akarom elhiini és nagyon féltem őt. A lányommal semmi félszem nem volt, most meg alig várom hogy érdemes legyen dokihoz menni, hogy tudjam jó helyen van és ott van, és él, stb. És a 12. hetet...Tiszta gyagya vagyok,mi. A lányommal tök problémamentes volt az egész terhességem, ő teljesen egészséges, gyors szülés volt, nem tudom most miért parázok, talán mert már többet tudok az egészről, mint mikor vele voltam terhes, és az elmúlt időszakban több ismerősőmnél is elment a baba. Remélem nem lesz gond, főleg emiatt nem hogy így aggodalmaskodok.
2010. jan. 7. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!