Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol célszerűbb mérni a hőmérsé...

Hol célszerűbb mérni a hőmérsékletemet?

Figyelt kérdés
Hónaljban,szájban nyelv alatt? Ha nyelv alatt mérem,le kell vonni belőle?Ha reggeli hőmhöz viszonyítom az egész napos hőmet,akkor nekem reggel és napközben ugyan annyi szokott lenni.(peteérés napjától egészen mensiig)Ez jó nem?
2009. szept. 24. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig egy helyen mérd, és ez legyen testüreg (nyelv alatt vagy hüvelyben), Nem kell levonni belőle semmit, mert nem mások értékéhez fogod hasonlítani, hanem a magadéhoz, egy (vagy több) egész hónapon keresztül.


A nappali hődet akkor se vedd számításba, ha legtöbbször ugyanakkora, mint a reggeli hőd.


Én nyelv alatt mértem, mindig ugyanazon az oldalon. Tökéletesen megbízható volt.

2009. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Így fogom csinálni.
2009. szept. 24. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz:

Nyelv alatt, reggel ugyanabban az időben. a ciklus 1 napjától kezdve!!

2009. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!