Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szoba hőmérséklete befolyáso...

A szoba hőmérséklete befolyásolja az ébredési hőmérsékletemet, ha azt a nyelv alatt mérem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg nem,hacsak nem nyitott szájjal alszol;)Ez esetleg orr dugulásnál okozhat gondot. Ezért is ajánlják,h ne hónaljban mérjük,mert azt bizony befolyásolhatja,ha hűvösebb van a szobában.

2009. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is igy tudtam hogy nem befolyásolja. De tegnap este lefekvés előtt nem vettem le a fűtést (a férjem nem szereti ha meleg van éjszaka :-)) és mára megugrott a hőm. Ráadásul ebben a hónapban nagyon cikkcakkos a görbém és nem tudom miért. Általában nagyon szép görbém van... most katasztrófa... :-(

Köszönöm a választ.

2009. nov. 20. 08:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Megmutatod a görbéd? Ugyanannyit aludtál kb mint szoktál és ugyanabban az időben keltél? Mert az is "bezavarhat".
2009. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, ugyanakkor szoktam mérni.

Ma viszont nem mértem, mert hajnalban nem tudtam aludni..

A görbém: [link]

Köszi a segitséget.

2009. nov. 22. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg érdekes a görbéd.Arra tudok még gondolni,h lehet a 14.napi leesésnél csak próbálkozott a szervezeted,de valójában a 19.napon volt ovuláció. Az előző görbédnél egyenletesen magasan volt a hőd ovu után,itt viszont nagyon cikázik. Lehet az is azért volt,mert nem szabadult még ki a petesejt.Testi jelek mit mutattak(tojcsi,petefészek fájdalom)?

2009. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia. De örülök hogy válaszoltál! Teljesen tanácstalan vagyok és elkeseredtem egy kicsit.

Én is gondoltam rá hogy 19én volt ovum.

De képzeld tegnap és ma is van egy kis barnás folyásom... Nem szokott ilyenem lenni. Nem tudom mire gondoljak.

Itt van a friss görbém: [link]

Hátha van ötleted... Köszi.

2009. nov. 24. 08:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem válaszolni. Igen, voltam 19-e körül is petefészekszurkák.
2009. nov. 24. 08:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Na látom,már át is húzta a program 19.napra az ovut.Akkor az volt a "nyerő nap" :)

Barnázás? Hát talán beágyazódás?Bár annak elég korai az 5.6. dpo-n,de kitudja?! Szorítok,h az legyen!:D

2009. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, beágyazódásnak elég korai lenne.. Remélem elmúlik.

Köszi a segitséget.

2009. nov. 24. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!