Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csíkok? Jelentenek...

Száradási csíkok? Jelentenek valamit?

Figyelt kérdés

Csináltam reggel egy tesztet, nem néztem meg erősebb fénynél, de normálnál csak egy csík látszódott rajta. Délután fényhez vittem, és forgatva, egy bizonyos szögből ott van rajta egy szellemcsík, olyan mint a 2. terhességi csík, csak épp a helye, szín nélkül. Megijedtem, és délután csináltam egy Lily-t, azon is megjelent ez a csík több mint 5 perc után. az utasításon lévő 45 másodperc után még semmi sem volt, csak az 1. csík.

Fogamzásgátlót szedek, ma van a szünet 4. napja, ma szokott megjönni, de még semmi, ezért teszteltem. Nagyon meg vagyok ijedve, semmi kép sem akarok még gyereket. De nem voltak még ilyen tesztjeim. Remélem ezek a csíkok már nem jelentenek semmit, mivel több kb 10 elmúlása után jelntkeztek.



2013. ápr. 18. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A száradási csík általában nem utal terhességre, főleg, ha több óra múlva jelenik meg, mint az első tesztednél. Ha biztosra akarsz menni és nem jön meg a mensid, akkor pl. vasárnap tesztelj újra, de ha terhes is lennél, még nagyon korai lenne. Ha legalább 1 hetet késik, akkor biztosabb eredményt ad a teszt, ha 1 hét késés után csinálod.

Ha nagyon aggódsz, vegyél ClearBlue digitális tesztet, az kerek perec megmondja, csíkok nélkül. De mondom, ha terhes is vagy, nem biztos, hogy kimutatja a teszt ilyen korán.

2013. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy terhes vagy a két csík szinte azonnal meg jelent volna ha az lennél! De ha tényleg nem vagy biztos magadban akkor az előttem lévő jól írta Clearblue terhességi teszt nagyon jó!


9hkm

2013. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap meg is jött rendesen. Remélem ezek után nem vagyok terhes. nem veszek több Lily tesztet :/
2013. ápr. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!