Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül a terhessége...

Miért nem sikerül a terhességek csak 20-30%-a a hónapokban? Mi lehet a baj? Mit csinálhatunk rosszul?

Figyelt kérdés
Adnátok néhány tippet, akinek sikerült hamar a baba???Mit próbáljunk ki??
2013. ápr. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első hónapra gondolsz? Az még nem sok idő. Türelem!
2013. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, ez nem így működik. Türelem rózsát terem.
2013. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk hamar összejött, de bevallom nem vetettünk be semmit, csupán csak együtt voltunk, amikor jól esett.

Soha nem gondolkoztam százalékokban, és nem számolgattam.

2013. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez a természet rendje...ez van.
2013. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű összehozni egy babót:) Azért csak 20-30% esély van egy hónapban, mert a természet szelektál, hogy egészséges baba szülessen, és persze nem is olyan egyszerű eltalálni azt az egy napot amikor kiszabadul a petesejt. 2 naponta legyetek együtt, és hamar jönni fog a kis csoda:) A mensi első napjától visszaszámítva van kb a legtermékenyebb nap. Szóval ha 28 napos a ciklusod a 14. nap az. Akkor célszerű a 12. 14. 16. napon együtt lenni. Persze ez se 100% siker, és van akinek nem középidőben van ez a termékeny időszak.

Lehet vezetni hőgörbét is, a tervezettbaba.hu-t tudom ajánlani:) Lehet használni ovutesztet is, van aki arra esküszik.

2013. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én pontosan tudom mikor van ovulációm, érzem is nagyon fáj azon a napon az oldalam és van tojásos nyákom is. Tehát az időpont biztos...de ugye ha így sem siekrül rögtön, az még nem jelenti hogy baj van?
2013. ápr. 18. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2013. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy év alatt nem sikerül akkor kell orvoshoz fordulni. Nagyon ritka akinek első hónapban sikerül még akkor is ha jókor voltak együtt.
2013. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!