Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy az első terhességek...

Igaz, hogy az első terhességek 70%-a vetéléssel végződik? :- (

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM.


olyan van, hogy még nem derül ki és a mensivel el is vetél az anya... de mivel ez nem derül ki, csak becsülni lehet. valaki kissé fölé becsült.

2010. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem az ismeretségi körömben, most, hogy összeszámolom egy baba ment el a 9 terhességből, ő is 3.gyermek lett volna, nem első abban a családban. Nekem is megmaradt az első babám és túlvagyok a másodikkal a 12. héten. Remélem eztán sem lesz baj.
2010. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném h igaz!
2010. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem... Fordítva. Azt mondják a korai terhességek 70%-a marad meg. Ezért nem érdemes szerintem tesztelni korán. De ez nem "vetélés", csak nem tud beágyazódni... Tehát valójában nem alakul ki a terhesség, csak elkezdi a szervezet termelni a hormont, aztán mégis menzi és esetleg nem is tudunk róla.
2010. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon remélem, hogy nem így van...8+6 hetes vagyok első babával...És nagyon aggódok...már egy hete nem láttam, csütörtökön megyek újra...remélem minden rendben van, mert a héten két stressz helyzet is ért, és mindig nagyon befájdult a hasam:(

Amúgy miért kérdezed? Első babás vagy?

2010. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék már nagyon első babás lenni :) De még nem jött össze :(
2010. nov. 20. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt olvastam, hogy átlagban minden 5. terhesség megy el a 12. hétig, szóval sajnos nem túl ritka dolog. Csúnyán hangzik, de ez is a természetes szelekció része. Ha egy ilyen korai terhesség elmegy, akkor annak rendszerint az az oka, hogy az embriónak az élettel összeegyezhetetlen rendellenessége van.
2010. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!