Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 23. nap már hihetek...

Aktus után 23. nap már hihetek a tesztnek?

Figyelt kérdés

A ciklusom 5. napján voltunk együtt,viszont nem került ondó belém, de sajnos előváladékos kézzel a hüvelyemhez értem...

ma a 27. van és még semmi jele hogy megjönne. Volt már 33 és 40 napos ciklusom is de félek hogy most teherbe estem.

Viszont ma reggeli teszt, (23nappal az után..) negativ (gábriel).

De azt is olvastam, hogy csak a megjövendő menzesz napja után 2-3 nappal mutat valósat. Viszont ezt főleg olyan esetekre olvastam, mikor középidőben történik az esetleges megtermékenyülés, és az után a várt menzesz kb 2 hét, ez meg már több mint 3 hete! Szóval... hogy is van ez...? Nagyon köszönöm a segítséget!!



2013. ápr. 19. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hihetsz a tesztnek, mert mostanra már annyi HCG hormon lenne a szervezetedben, hogy este is kimutatná, nemhogy reggel! A tesztek általában beágyazódás után mutatnak már eredményt, ez pedig az aktus utáni 7. és 12. napon történik meg. Te már + 11 nappal túl vagy a 12. napon, így nem hiszem, hogy aggódnod kell! Ne izgulj, mert amiatt viszont simán késhet!
2013. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

aranyos vagy és köszönöm a gyors választ! az igaz hogy a stressz miatt késhet, csak tényleg úgy aggódom hogy elkövettem ezt a butaságot,hogy oda nyúltam, nem figyeltem magamra... köszönöm!

ha valakinek még van hasonló tapasztalata vagy véleménye, ossza meg velem légyszíves! köszönöm!

2013. ápr. 19. 23:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy az 5. napon voltál, és csak előváladékos kézzel odanyúltál, az esély szinte 0,1%.

DE ha az 5. ciklusnap körül lett volna ovud, és mégis teherbe estél volna, akkor már onnan számolva kb 14-15. napon kimutatta volna a teszt.

Úgyhogy nyugalom.

Nem kell görcsölni ezen, figyeljetek kicsit jobban, vagy szedj fogamzásgátlót :)

Remélem sikerül megnyugodnod.


Ha nem rendszeres a menstruációd, javaslom keresd fel a nőgyógyászodat, de inkább egy endokrinológus szakembert, mert leht hormonprobléma, vagy PCO okozza. Ezt jó időbe kezelni, nehogy később gondot okozzon, ha már szeretnéd azt a babát!

2013. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

voltam még mult héten nőgyógyásznál ..

remélem így van és nincs nagy baj.

ma meg nagyon fáj a derekam. de még mindig nem jött meg :(

De akkor jó ha szerinted is kimutatta volna már.

Képzeld a 27.napon is csináltam egyet az is negatív lett.

köszi a segitséget remélem tényleg nem lettem most terhes

2013. ápr. 21. 19:26
 5/11 A kérdező kommentje:
nem ujjazom meg magam... véletlenül odanyúltam akkor, ha erre gondolsz... ilyen válaszokat miért jó adni?
2013. ápr. 22. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az ilyen hülye beszólásokkal! Ha fáj a derekad, az már lehet a közelgő menstruáció jele! :) Nyugi!

Ja, az első válaszoló voltam! :) Szia!

2013. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy,köszönöm... rendben,igyekszem,remélem igazad van! szép estét!
2013. ápr. 22. 23:33
 8/11 Lákátos Géza Bácsi ***** válasza:
4%
ugyi bugyi drukkolok
2013. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól is késhet, hogy idegeskedsz..a szervezet fura dolgokra képes :)

Nyugalom, nem vagy terhes. :)

2013. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szia KÖSZI!! képzeld... ma elmentem nőgyógyászhoz aki mondta hogy egy nem túl nagy, bevérzett cisztám van,petefészkemben, azért nem jön meg... kaptam gyógyszert meg hogy el fog szerinte múlni.... azért ettől is megijedtem picit...de hála IStennek hogy nem lettem terhes... ez nem nagy baj ez a ciszta...? köszi a segitséget!
2013. ápr. 24. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!